DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Yıldız Popcorn Battaniye Yapımı Detaylı Videolu Anlatım

Soğuk havalarda kullanabileceğiniz yıldız popcorn battaniye yapımı konusunda merak ettiğiniz bilgilere site üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan anlatımlar özellikle uygulama yapmak isteyenlerin bilgi almasını sağlamaktadır. Kolayca yapılacak olan uygulamalar için gerekli malzemelerin hazırlanmasının ardından video ile hareket edilebilir. Videoda yer alan bilgiler nasıl uygulama yapılacağını belirtmektedir.

Tek renk veya farklı renkleri kullanarak yapabileceğiniz uygulama istediğiniz görüntüde battaniye hazırlamanızı sağlar. Gerekli malzemelerin hazırlanmasının ardından yapılacak olan uygulama ile kısa sürede tamamlanabilir. Özellikle sorun yaşamak istemeyenler videoyla hareket ederek uygulama yapabilirler. Detaylı şekilde verilen bilgiler ilk defa uygulama yapmak isteyenlerin de sorunsuz şekilde uygulama yapmasını sağlamaktadır.

Tığ İşi Battaniye Nasıl Yapılır?

Farklı görüntüsüyle dikkat çeken yıldız popcorn battaniye yapımı konusunda merak ettiğiniz bilgilere ulaşım sağlayarak uygulama yapabilirsiniz. Kare şeklinde hazırlanacak olan battaniyenin özellikle orta kısmında yer alan yıldız şekli etkileyici görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra kenarlarında bulunan ponpon bölümler özellikle istediğiniz gibi daha sıcak kullanım imkanı sağlamaktadır. Kış aylarının vazgeçilmez modelleri arasında yer almaktadır.

Farklı olanları şekillendirmek ve daha renkli göstermek istediğinizde tercih edebileceğiniz modellerden biridir. Modeli oluşturmak isteyenler verilen ölçülerde yapacakları uygulama öncesinde ilk olarak zincir çekerek işleme başlamaktadır. Belirtilen sayıda zincir çektikten sonra üzerine dönülerek tırabzanlar ve kareler ile uygulama yapılmaktadır. Belirtilen ölçülerde yapılacak olan uygulama istenilen görüntünün elde edilmesini sağlanabilirler.

Yıldız Popcorn Battaniye Yapımı Detaylı Anlatım

Videolu anlatım özellikle ayrıntılar hakkında bilgi almak isteyenlerin daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlar. Bu nedenle modeli baştan sona sorunsuz şekilde uygulamak isteyenler video üzerinden takip edebilirler. Yapılacak olan işlemler konusunda detaylara site üzerinden ulaşım sağlanabilir. Bu sayede model kısa sürede hazırlanabilir.

Kullanılacak olan farklı renk seçenekleriyle yıldız popcorn battaniye yapımı kolayca tamamlanabilir. Seçmiş olduğunuz renk seçenekleri özellikle istediğiniz de sevdiklerinizi mutlu etmek için elemeyi göz nuru ürünler hazırlamanızı sağlayabilir. Boyutları istediğinizde büyüterek daha büyük battaniyeler hazırlayabilirsiniz. Verilen ölçülerde yapılacak olan uygulama dilediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz modeli oluşturmanızı sağlamaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ