Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Yıldız Örgü Modeli İle Bardak Kılıfı Yapımı – Tığ İşi Yıldız Modeli Kupa Kılıfı

Farklı tercihler yapmak isteyenler için yıldız örgü modeli ile bardak kılıfı yapımı tercih edilebilecek seçenekleri arasında bulunmaktadır. Modeli ortaya çıkartmak isteyenler gerekli malzemeleri hazırlayarak verilen bilgiler doğrultusunda hareket edebilirler. Kısa sürede tamamlanacak olan çalışmalar ile modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Aşamalı şekilde yapılan anlatımlar daha fazla bilgi elde edilmesini sağlamaktadır.

İlk olarak gerekli olan malzemeleri toplamanız gerekir. Bunun için farklı renklerde ip, tığ, makas ve düğmenin yanı sıra iğne kullanacağınız malzemeler oluşturmaktadır. İlk aşamada zincir çekerek uygulama yapılmaktadır. Çekilecek olan zincir verilen ölçülerde yapılmalıdır. Daha sonrasında zincirin etrafını dönerek tırabzan ile uygulama yapılmaktadır. Belirtilen ölçülerde yapılacak olan uygulama aynı şekilde modelin uzamasını sağlamaktadır.

 

Yıldız Örgü Modeli İle Bardak Kılıfı Nasıl Yapılır?

Verilen ölçülerde yapılacak olan uygulama sayesinde ilk aşamada yıldız örgü modeli ile bardak kılıfı yapımı için ana gövde oluşturulur. Daha sonrasında süsleme işlemleriyle üzerine istediğiniz motifi uygulayabilirsiniz. Özellikle bardağınızın rahatça tutulmasını sağlayacak olan kılıf dilediğiniz her ortamda kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri üzerinden yapacağınız uygulamalar ile kısa sürede modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Son aşamada bir ucuna düğme dikerek diğer ucundan kılıfın kolayca düğmeye uygulanabilmesi için boşluk bırakılır. Bu sayede istediğiniz her durumda farklı bardaklarda kullanabileceğiniz modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı sağlaması isteyen herkesin yapabileceği uygulamalar arasında yer almasını sağlar. Modeli birebir aynı şekilde uygulamak isteyenler site üzerinden bilgi alabilirler.

Tığ İşi Yıldız Kupa Kılıfı Yapımı Adım Adım

İlk aşamadan itibaren yapılan anlatım detaylı bilgi alınmasını sağlar. Yapacağınız her işlem için verilen bilgiler uygulama yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Farklı renklerde uygulayacağınız modeli ile dilediğiniz her durumda bardaklarda kullanabileceğiniz kılıflara sahip olabilirsiniz. Özellikle kullanılacak olan renk seçenekleri kullanıcıların zevklerine uygun şekilde belirlenebilir.

Uygulama yapmak isteyenler yıldız örgü modeli ile bardak kılıfı yapımı konusunda öğrenmek istedikleri bilgilere ulaşabilirler. Adım adım yapılan çalışmalar modeli ortaya çıkartmanızı sağlamaktadır. Verilen ölçülerde yapacağınız uygulama ile elde edeceğiniz parçayı süsleyerek farklı modeller oluşturabilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ