Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Yapmayanın Pişman olacağı Cinsten Bir Örgü Modeli

Modelimize şal atkı bebek yeleklerinde ve gelin yeleklerinde kullanabileceğiniz oldukça zarif duran model. Benim çok severek yaptığım bir model hm görünümü güzel aynı zamanda yaımı çok kolay. Vidomuzu dikkatlice izlemeniz yeterli olacaktır.

Modelimize istediğimiz kadar zincir çekiyoruz yapıcağımız modele uygun olacak şekilde. Zincir çektikden sonra sıra sonuna kadar sadece sık iğne yapıyoruz. Her sık iğneye bşr kez batıyoruz. Üst sırya gelince yedi zincir çekip dördüncü sık iğneye batıyoruz. 7 zincir çek 4 .sık iğneye bat. 7 zincir çek 4.sık iğneye bat.

Bu şekilde sıra sonuna kadar aynı işlemi tamamlıyalım. Diğer renge grçiş yapalım. Bu sırada aynı işlemi yapıyoruz. 7 zincir çek tam ortadaki sık iğneye bat. 7 zincir çek ortadski sık iğneye bat. Bu sırayıda bu şekilde tamamlayalım. Diğer renge geçelim.

Bu sırada 7 zincir çekip aynı rengimize ortasına denk gelicek şekilde sabitliyelim. Buşekilde sırayı tamamlayalım. İstediğimiz boyuta gelene kadar aynı işlemi uyguluyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ