26.06.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Türkiye’nin yeni Hobi Kulübü: Yetenekli Kutu

Geçtiğimiz günlerde yeni bir kutu aboneliği servisi hizmete girdi. Yetenekli Kutu, abonelik modeliyle her ay yeni bir yetenek ve hobi sahibi olmanızı sağlıyor. Aylık kutularda sanattan spora, yabancı dillerden kendin yap aktivitelerine, teknolojiden el işlerine yeni hobiler sunuluyor.

Sistem şu şekilde çalışıyor. www.yeteneklikutu.com sitesinden kredi kartınız ile abone oluyorsunuz. Sonrasında her ayın 10’unda hobi kutunuz adresinize ücretsiz kargo ile gönderiliyor. Kutunuzdan çıkan hobi malzemeleri ve uygulama programı ile yeni bir hobiye ilk adımı atıyorsunuz. Üstelik malzemelerle kalmıyor, kutudan çıkan

Yetenekli Gazete sayesinde ayın hobisi ile ilgili derin bilgilere sahip oluyor, YouTube kanalı ile de çalışmaları nasıl yapacağınızı öğreniyorsunuz. Çalışmalarınızı #yeteneklikutu, #hobimlemutluyum vve #çokyetenekliyim etiketleriyle Instagram ve Twitter’dan paylaşırsanız @yeteneklikutu hesaplarından kitlelere ulaşılmasını sağlıyorsunuz. Dilediğiniz an aboneliğinizi iptal etme şansına da sahipsiniz. Güvenlik ise üst seviyede, kredi kartı bilgileriniz BDDK lisanslı veri merkezlerinde, site yöneticileri dahil kimsenin erişemeyeceği biçimde saklanıyor.

İlk kutularını ebru sanatı üzerine hazırlayan ekip gönderimleri tamamladı. Kutuda 6 renk toprak bazlı ebru boyası, 4 adet at kılı fırça, 1250 cc kokusuz ebru jeli, pratik ebru teknesi, 1 adet biz, 40 adet ebru kağıdı, 2 adet boş kavanoz, 1 adet seramik balık obje, 1 adet seramik deniz yıldızı obje, Yetenekli Gazete, kendin yap takvimi, iki ayrı kitap ayracı, ayın hediye içeceği, ayın hediye atıştırmalıkları ve motivasyon kartları bulunuyor. Bu kutu ile kağıda, kumaşa, seramiğe, cama ve ahşap objelere battal ebru, gelgit ebru, çiçek ebrusu, taraklı ebru gibi türlerde ebru uygulaması yapabiliyorsunuz.

Araştırmalara göre iş ve gündelik hayatın rutini dışında değişik hobilere sahip olan kişilerin daha mutlu, zinde ve yaratıcı oldukları kanıtlanmıştır. Burdan yola çıkarak böyle bir girişime imza attıklarını belirtiyor Yetenekli Kutu’nun kurucuları. İstanbul, İzmir ve Ankara’dan aboneleri olan Yetenekli Kutu’nun hedefi ise Türkiye’nin en büyük hobi kulübü olmak.

Kutularda o ayki hobiyi icra etmek için gerekli tüm malzemelerin yanı sıra hobi uygulama programı, nasıl yapılır videolarının linkleri, motivasyon kartları, kitap ayracı, ayın kendin yap aktivitesi ve sürpriz hediyeler yer alacak.

Kuruculardan Onur Kansız, hobi konseptlerini abonelerin ve abone olmak isteyenlerin yanıtladığı anketlere göre belirlediklerini söylüyor. Yağlı boya resim, kaligrafi, pilates, İspanyolca, İtalyanca, İngilizce, ahşap boyama, ebru, mozaik, mum yapımı, örgü örme, taş boyama, koşu, fotoğrafçılık, kanaviçe, sabun yapımı, teraryum yapımı, dünya dansları, yoga, amigurumi, origami, puzzle gibi hobileri abonelerle buluştuklarını da ekliyor. Ayrıca piyasaya göre daha uygun fiyatla hobi sahibi olmayı mümkün kılacaklarını belirtiyor. Yani aboneler hem malzemeleri toplamak için dükkan dükkan gezmiyor, hem bir program dahilinde hobi kulübü ile birlikte çalışma imkanı yakalıyor hem de bunları daha uygun fiyatlara yapıyor.

Yetenekli Kutu sizi daha mutlu, daha yetenekli ve daha huzurlu yapma vaadiyle yola çıkmış. İş ve sosyal hayatınızda fark yaratmak ve Türkiye’nin bu yeni hobi kulübüne dahil olmak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ