20.02.2024 - El Sanatları ve Hobi Sitesi
El Sanatları ve Hobi Sitesi

Türkiye’nin Tercihi Meridyen Su Arıtma En İyisi

Türkiye’nin her yerinde ücretsiz kurulum ve kargo hizmeti veren Meridyen su arıtma sistemleri Türkiye’nin tercihi olmaya devam ediyor. Meridyen su arıtma, yapılan incelemeler neticesinde periyodik filtre değişiminin zamanında yapılması ile +8,5 pH garantisi vermektedir. Alkali su olarak en iyi su arıtma cihazı olan Meridyen, kapalı kasa modelleri ile kullanıcı tercihi olmaya devam ediyor.

kaliteli_uygun_fiyata_kapali_kasa_su_aritma_cihazi_1

KISA SÜRE İÇİN NAKİT ÖDEMEDE 990 TL KAMPANYASI

Türkiye geneli yapmış olduğumuz kampanya ile nakit ödemede su arıtma cihazımız 990 TL’ye siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Telefon numaramızdan vermiş olduğunuz sipariş neticesinde montaj ekibimiz kuruluma geldiği zaman “Kurulumda ödeme” sloganımız ile ödemenizi yetkili personelimize yapabilirsiniz. Ön ödeme yapmanıza gerek yoktur.

MERİDYEN SU ARITMA FARKI NE?

Meridyen su arıtma sistemleri 1 yıllık filtre seti ve mineralli duş başlığı hediyesiyle sektörde farkını ortaya koymaktadır. Türkiye yetkili merciler tarafından önerilen 5 numaralı plastikten üretilen dış kasası sağlığınız için ideal bir maddedir. Hiçbir kanserojen madde içermeyen dış kasa, filtre ve aparatlardan oluşan arıtma cihazı sayesinde sağlığınızı ve sevdiklerinizi düşünüyor.

HEDİYE 1 YILLIK FİLTRE SETLİ

Meridyen su arıtma firması 1 yıllık filtre seti hediye ederek kullanıcılarının masraflarını karşılıyor. Cihaz satın aldığınızda yanında hediye olarak gelen filtre seti, kolay kurulabilen ve kullanıcılar tarafından kolaylıkla değiştirilebilen türden.

Mineralli duş başlığı hediyesi sayesinde klor ve kireç etkisini en aza indirmenizi sağlayacaktır. Su arıtma cihazı yanında hediyesi olan mineralli duş başlığı şebeke suyunun etkisini azaltarak yumuşak bir duş keyfi sağlamaktadır.

HEDİYE MİNERALLİ DUŞ BAŞLIĞI

Meridyen su arıtma sistemlerinden satın aldığınız cihazın yanında Mineralli Duş Başlığı hediye olarak gönderiyoruz. Mineralli duş başlığı sayesinde şebeke suyunun kireç ve klor etkisini azaltarak zararlı maddelerden arınmış bir su ile duş almanızı sağlayabilirsiniz. Hem kendiniz hem de çocuklarımız için çok faydalı bir üründür. İçerisindeki mineral taşları sayesinde yumuşak bir duş keyfi almanızı sağlar.

UZMANLAR ALKALİ SU ÖNERİYOR

Mineralce zengin ve alkali su tüketmeyi uzmanlar öneriyor. Yapılan araştırmalar neticesinde 7 pH üzerinde su içmek sağlığa faydalı olduğu anlaşılmıştır. Alkali suyun içerisinde bulunan zengin mineral sayesinde insan vücudunun ihtiyacı olan değerlerin tamamlandığı anlaşılmıştır.

TÜRKİYE TERCİHİNİ MERİDYEN SU ARITMA’DAN YANA YAPTI

Türkiye geneli yapılan anket çalışmaları gösteriyor ki +8,5 pH garantisi veren meridyen su arıtma cihazları halkın en çok tercih ettiği ürün olduğunu ortaya koymaktadır. Bunun en büyük nedeni Türkiye geneli 81 ilde yetkili servis ağının olması, canlı destek hattının müşterilerine 7/24 destek sağladığı ve satış sonrası kurulum hizmetinin kısa sürede olduğu anlaşılmıştır. En iyi su arıtma firması olarak iddialı bir Pazar payına ulaşan Meridyen su arıtma firması, Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyor.

Sizde güvenle su içebilmeniz için tavsiye edeceğimiz su arıtma firması ve cihazı. https://meridyensuaritma.com/urun/kaliteli-uygun-fiyata-12-su-aritma-cihazi/

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ