Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İşi Fıstık Örgü Modeli İle Bere Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Bere hazırlamak isteyenlerin tercih edebileceği tığ işi fıstık örgü modeli ile bere yapımı konusunda site üzerinden bilgi alabilirsiniz. Videoda anlatım özellikle berenin yapımı konusunda merak edilen ayrıntıları inceleme imkanı sağlamaktadır. Öncelikle gerekli malzemelerin hazırlanması gerekir. Bunun için uygun ip, tığ ve makas gerekli olan malzemeleri oluşturmaktadır.

Gereken malzemelerin hazırlanmasının ardından video ile birlikte hareket ederek uygulama yapabilirsiniz. Kolay uygulanabilir model seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleriyle yapılan uygulamalar kız veya erkek için uygun şekilde modelin oluşturulmasını sağlar. Bu sayede kullanıcılar hediye etmek veya kendileri kullanmak için hazırlayabilecekleri bere ile kaliteli kullanım imkanı elde edebilirler.

Fıstık Örgü İle Bere Yapımı Videosu

Tığ işini sevenlerin tercih edebileceği tığ işi fıstık örgü modeli ile bere yapımı konusunda hazırlanmış olan video detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. İlk aşamadan itibaren videoyu takip ederek modeli kolayca uygulayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz renk seçeneklerine göre kız veya erkekler için uygun model oluşturabilirsiniz. Büyük boyutlarda tığ ile uygulama yapılması gerekir.

Modeli öncelikle lastik kısmının hazırlaması gerekir. Daha sonrasında verilen motife göre örgü devam ettiriliyor. Verilen ölçülerde yapılacak olan uygulama istediğiniz gibi tam ölçüde sonuç almanızı sağlamaktadır. Bu nedenle uygulama yapmak isteyenler video üzerinden edebilecekleri bilgiler doğrultusunda hareket edebilirler. Türkçe olarak yapılan anlatımlar yapmanız gereken işlemler konusunda bilgi almanızı sağlar.

Tığ İle Bere Modelleri

Kış için hazırlayacağınız bere modelleri konusunda tercih edebileceğiniz seçenekler arasında özellikle birbirinden farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Örgü işlerini sevenlerin diledikleri her durumda evde yapacakları uygulama sayesinde farklı model seçenekleri ortaya çıkartabilirler. Kız ve erkekler için hazırlanacak olan bere seçenekleri değişmektedir.

Videoda yapılan açıklamaya uygun şekilde yapılacak uygulamalar sayesinde tığ işi fıstık örgü modeli ile bere kısa sürede tamamlanabilir. Seçmiş olduğunuz uygun ip seçenekleriyle yapacağınız uygulama kısa sürede modelin ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. Özellikle sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde tercih edeceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Modelin oluşturulabilmesi için mutlaka uygun iplerin tercih edilmesi gerekir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ