DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İşi Başak Örgü Modeli İle Lif Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Rahatça kullanabileceğiniz başak örgü modeli ile lif yapımı konusunda videolu anlatım özellikle merak ettiğiniz her türlü ayrıntıya ulaşmanızı sağlamaktadır. Tığ ile yapılacak olan uygulama dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz liflere sahip olmanızı sağlamaktadır. Özellikle çeyiz yapımı konusunda tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Tığ ile örgü yapmayı sevenlerin tercih edebileceği modellerden biridir.  Hazırlanmış olan lif konusunda merak ettiğiniz bilgileri Türkçe anlatımlı video daha fazla bilgi alınmasını sağlar. Detaylı şekilde yapılan anlatımlar ilk aşamadan itibaren videoyu takip ederek uygulama yapma imkanı sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri üzerinden aynı modelin uygulanması sağlanabilir. Bu sayede dilediğiniz her durumda kolayca yapacağınız uygulama ile lif hazırlayabilirsiniz.

Tığ İşi Lif Yapımı Videosu

Daha önce tığ işi yapmamış olanlar için Türkçe anlatımlı video detaylı inceleme imkanı sağlamaktadır. Kolayca yapılacak olan uygulama dilediğiniz her durumda yıkanmak için kullanabileceğiniz lifleri sahip olmanızı sağlamaktadır. Farklı görüntüsüyle dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. Modeli uygulamak isteyenler başak örgü modeli ile lif yapımı konusunda merak ettikleri bilgilere site üzerinden ulaşabilirler.

Tek renk üzerinden uygulama yapılabileceği gibi aynı zamanda farklı renklerin birlikte kullanılması da sağlanabilir. İlk aşamada gerekli malzemelerin tedarik edilmesi gerekir. Bunun için öncelikle uygun lif ipi, tığ ve makas ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri oluşturmaktadır.

Başak Örgü Modeli İle Lif Yapımı

Lif yapmak isteyenler için tercih edilecek model seçenekleri arasında yer alan modelin detaylı şekilde hazırlanmış olan biliyorsun uygulama konusunda bilgi alınmasını sağlamaktadır. Kolay uygulanabilir olması isteyen herkes tarafından uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Tığ ile yapılabilecek özel lif seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Görüntüsünde olduğu kadar kullanımı ile de rahatlık sağlayan modeli video üzerinden inceleme yaparak uygulayabilirsiniz. Bu konuda özellikle başak örgü modeli ile lif yapımı hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgi video ile detaylı şekilde anlatılmaktadır. İlk sırada olduğu gibi aynı şekilde diğer sıralarda da yapılacak uygulama ile lif kısa sürede tamamlanabilir. Bu sayıda model kolayca ortaya çıkartılabilir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ