Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Yumurta Kılıfı Yapımı Resimli Adım Adım Anlatım

Tığ İle Yumurta Kılıfı Yapımı Resimli Adım Adım Anlatım

Yumurta koymak için şık sunumları hazırlamak isteyenler tığ ile yumurta kılıfı yapımı sayesinde görsel açıdan daha dikkat çekici kılıflar hazırlayabilirler. Tığ işi yapmayı sevenler özellikle dekorasyon için kullanabilecekleri hoş yumurta kılıfları hazırlayarak bu şekilde mutfakta daha farklı görünümler oluşturabilirler.

Yumurta kılıfı zorlamak istediğinizde ihtiyaç duyabileceğiniz malzeme seçenekleri ip, kurdele ve tığ olduğundan malzemeleri hazırlayarak verilmiş olan resimli anlatımı uygun şekilde adım adım uygulama yapabilirsiniz. İlk aşamada yuvarlak oluşturmak için hazırlayacağınız yuvarlağın etrafını tığ üstü doldurarak yuvarlak motif oluşturabilirsiniz. Özellikle dekorasyonda kullanabileceğiniz tığ ile yumurta kılıfı yapımı resimli adım adım anlatım sayesinde her türlü detayı ulaşım sağlayarak sorunsuz bir şekilde motifi tamamlayabilirsiniz.

Tığ İle Yumurta Kılıfı Yapımı

Mutfakta yumurtalarınızı koymak için hazırlayacağınız tığ ile yumurta kılıfı yapımı için sistemde yer alan detaylı anlatımlar sayesinde daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. İlk aşamada orta kısımdan başlayarak oluşturacağınız yuvarlak ile alt kısmı tamamlayabilirsiniz.

Alt kısma ara vermeden devam ederek yan kısımlara geçebilir ve tığ üstü olarak örmeye devam edebilirsiniz. Küçük sepetler şeklinde hazırlayacağınız yumurta kılıfı yapımı için yumurtanın boyutlarında modeli hazırlayarak bu şekilde kolay kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Modelin orta kısmında bırakacağınız boşluklardan kurdeleyi geçirerek bu şekilde daha farklı bir görünüm ortaya çıkartabilir ve daha sonrasında zincir çekerek asmak için kullanacağınız sap kısmını oluşturabilirsiniz.

Tığ İle Yumurta Kılıfı Nasıl Yapılır?

Tığ işi ile uğraşmayı sevenlerin tercih edebileceği şık ve kullanışlı yumurta kılıfları resimli anlatım sayesinde yapılacak olan işlemler konusunda tek tek bilgi olarak yapılabilir. Orta kısmında kurdele ile yapacağınız fiyonk sayesinde şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Görsellik açısından tercih edebileceğiniz şık kılıflar mutfağınızın dekorasyonun da etkili olabilir.

Yumurta boyutunda hazırlayacağınız küçük sepetler ile mutfağınızda şık görünümler oluşturabilirsiniz. Duvara asarak kullanabileceğiniz tığ ile yumurta kılıfı yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye resimli anlatımlar sayesinde adım adım ilerleyerek ulaşabilir ve bu sayede herhangi bir problem yaşamadan motifi ortaya çıkartabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ