25.09.2023 - El Sanatları ve Hobi Sitesi
El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Üçgen Şal Yapılışı

Evde Tığ İle Üçgen Şal Yapılışı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye videolu anlatım üzerinden ulaşım sağlayarak sizlerde uygulayabilirsiniz. Şal kullanmayı sevenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer almaktadır. Tığ ile kısa süre içerisinde hazırlayacağınız modeli farklı renk seçenekleriyle yaparak bu şekilde dilediğiniz her durumda farklı kıyafet seçenekleri üzerine kullanabilirsiniz.

Tığ İle Şal Yapımı Videolu Anlatım

Videolu anlatım üzerinden ilk aşamadan sonra aşamaya kadar yapmanız gereken bütün bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir problem yaşamadan modeli sizlerle çıkartabilirsiniz. Üçgen şeklinde hazırlanacak olan modelin ilk aşamada en alt bölümünden başlamaktadır. Daha sonrasında giderek büyüteceğiniz modeli istediğiniz boyutlarda hazırlayabilirsiniz.

Ellemeyin şal hazırlamak isteyenler bu durumda tercih edecekleri modeller arasında yoğun ilgi gören tığ ile üçgen şal yapılışı konusunda sistem üzerinden detaylı bilgi elde ederek uygulama yapabilirler. İlk aşamada modeli hakkında detaylı bilgi elde etmek isteyenler video üzerinden yapacakları incelemeyle istedikleri bilgilere ulaşabilirler.

Modeli çıkartmak için ihtiyaç duyacağınız malzeme seçeneklerini hazırlayarak video anladım üzerinden aynı şekilde hareket edebilir ve bu sayede modeli sorunsuz tamamlayabilirsiniz. Üçgen şeklinde hazırlanacak olan modelin ilk aşamada en alt kısmından başlanarak daha sonrasında orta kısımda farklı motif seçeneği ile uygulama yapılmaktadır. Kenar kısımları aynı şekilde doldurma işlemine devam etmektedir.

Daha önce tığı ile şal yapmamış olanlar için detaylı şekilde yapılan anlatımlar herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde modeli oluşturmamıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle modele dair daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak uygulama yapabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleriyle hazırlayacağınız tığ ile üçgen şal yapılışı konusunda detaylı şekilde yapılan videolar anlatımı üzerinden ilk aşamadan sonra aşamaya kadar yapmanız gereken işlemlere ulaşabilirsiniz. Öncelikle gerekli olan malzemeleri hazırlarken tığ, farklı renk seçeneklerinde ipler ve ihtiyaç duyacağınız makas ile uygulama yapabilirsiniz. Modeli istediğiniz boyutlarda hazırlamak için aynı şekilde devam edebilir ve verilen örnek üzerinden modeli büyütebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ