Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Örgü Puzzle Yapımı Resimli Anlatım

  • Örgü
  • 13 Temmuz 2017
  • 1.546 KEZ OKUNDU

Tığ İle Örgü Puzzle Yapımı Resimli Anlatım

Tığ işi yapmak isteyenler tığ ile örgü puzzle yapımı için resimli anlatımları sayesinde daha detaylı bilgiye sahip olarak örgü yapabilirler. Puzzle hazırlamak isteyenler tek tek parçaları hazırlayarak bu şekilde birleştirme işlemini resimli anlatım da verildiği şekilde yaparak istedikleri görüntüyü elde edebilirler.

Yapacağınız çalışmalar sayesinde özellikle istediğiniz her durumda farklı görünümlere sahip olacak farklı renklerin birleşimi ile hazırlayabileceğiniz puzzle ortaya çıkartabilirsiniz. Tek tek hazırlayacağınız farklı renklerdeki parçaları örgü puzzle yapımı için bir araya getirebilir ve bu şekilde istediğiniz boyutlarda farklı renklerden oluşmuş puzzle hazırlayabilirsiniz. Renk uyumu yakalamak için önce edebileceğiniz farklı renk seçenekleriyle tek tek hazırlayacağınız parçaları birleştirin. Sonra içerisine pamuk koyarak Bu şekilde hazır hale getirebilirsiniz.

Tığ İle Kolay Örgü Puzzle Yapımı

Tığı ile yapacağınız çalışmalar sonucunda ortaya çıkabileceğiniz puzzle farklı alanlarda kullanabileceğiniz görsel aksesuar seçenekleri arasında yer almaktadır. İstediğiniz gibi çoğaltabileceğimiz parçalar ile hazırlayacağınız tığ ile örgü puzzle yapımı resimli anlatım ile açık bir şekilde sizlere aktarılmaktadır.

Orta kısmında kullanacağınız renkleri aynı şekilde tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda dış kısımda kullanacağınız renkleri de bir tercih edebilirsiniz. Bu nedenle farklı renkleri tercih etmek yerine iki renkli tığ ile örgü puzzle yapımı tercih edebilirsiniz. Bu durumunda iki farklı renk alarak bu şekilde örme işlemini tamamladıktan sonra birleştire bilir ve istediğiniz görüntüyü ortaya çıkartabilirsiniz.

Örgü Puzzle Yapımı Resimli Anlatım

Puzzle hazırlamak istediğinizde örgü ile yapacağınız çalışmalar sonucunda ortaya çıkartacağınız farklı görüntülerdeki puzzle için sistem üzerinden yapılan resimli anlatım ile daha detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler konusunda tek tek yapılan açıklamalar sayesinde resim üzerinde gerekli işlemleri detaylı şekilde görebilir ve bu şekilde hareket ederek verilen modellere uygun şekilde örgü hazırlayabilirsiniz.

Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz tığ ile örgü puzzle yapımı sayesinde istediğiniz boyutlarda ve renklerde hazırlayacağınız puzzle ile aksesuar olarak da istediğiniz alanları renklendirebilirsiniz. Parçaları birleştirdikten sonra içerisine koyacağınız pamuk ile şişkin hale getireceğiniz parçaları bir araya getirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz görünümü ortaya çıkartabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ