Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Mini Sepet Yapımı – El İşi Minik Sepet Yapımı

Tığ İle Mini Sepet Yapımı – El İşi Minik Sepet Yapımı

Rahatlıkla kullanabileceğiniz el işi minik sepet yapımı konusunda sistem üzerinden detaylı bilgi elde ederek uygulama yapabilirsiniz. Süs olarak dilediğiniz her alanda rahatça kullanabileceğiniz modeli ihtiyaç duyduğunuz farklı renk seçenekleriyle hazırlayabilirsiniz. Verilen ölçülerde yapacağınız uygulama sayesinde modeli kısa sürede hazırlayarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tığı ile yapacağınız uygulama sayesinde kısa süre içerisinde minik sepetleri sahip olabilirsiniz. Öncelikle sepetin alt kısmından uygulama yapılmaktadır. Sık bir şekilde yapacağınız tırabzanlar sayesinde sepetini alt kısmına oluşturarak daha sonrasında yan kısımlarına ve üst kısmına geçiş yapabilirsiniz. Verilen ölçülerde yapılacak olan uygulama herhangi bir problem yaşamadan kısa sürede modeli ortaya çıkartmanıza yardımcı olmaktadır.

El İşi Minik Sepet Yapımı

Farklı renklerde hazırlayabileceğiniz el işi minik sepet yapımı konusunda sistem üzerinden evde edeceğiniz bilgileri ile sorunsuz şekilde uygulama yapabilirsiniz. Basit uygulaması sayesinde dileyen herkesin rahatlıkla yapabileceği modeller arasında yer almaktadır. Modeli farklı renk seçenekleriyle uygulayarak istediğiniz farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Üst kısmı ikili tırabzanlar halinde yapılan model kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. İki sıra yapılacak uygulamanın ardından sepetin yan kısımları tamamlanarak işlem yapılmaktadır. Daha sonrasında zincir çekerek verilen ölçülerde hazırlayacağınız zincir şeridini üst kısımda sepetin sapı olarak kullanabilirsiniz. Verilen ölçülerin birebir uygulanması istenilen boyutlarda modelin kolayca oluşturulmasını sağlamaktadır. Basit uygulaması sayesinde rahatlıkla uygulanabilecek olan model seçenekleri arasında yer almaktadır.

Tığ İle Mini Sepet Nasıl Yapılır?

Modeli uygularken farklı süsleme seçeneklerini kullanarak daha şık ve etkileyici hale getirebilirsiniz. İlk aşamada hat kısmının oluşturulmasını verdin andan sonrasında yan kısımlarına geçirmektedir. Bu sayede el işi minik sepet yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşım sağlayarak uygulama imkanı elde edebilirsiniz.

İkili tırabzanlar halinde yapılan uygulama sepetin yan bölümlerinin hazırlanmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde iki sıra halinde yapılacak uygulamanın ardından yan kısımları tamamlanmaktadır. Minik olmasının yanı sıra aynı ölçülerde arttırma işlemi yaparak sepeti daha büyük boyutlarda hazırlamak mümkündür. Bu konuda sistem üzerinden elde edeceğiniz bilgiler ve resimli anlatımlar üzerinden yapacağınız incelemelerini ardından uygulama yapabilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ