Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
24.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Kolluk Yapımı

Tığ İle Kolluk Yapımı

Tarzını şıklığı ve duruşunu önemseyen hanımefendiler için tığ İle kolluk yapımı kesinlikle mantıklı bir tercih olacaktır. Birbirinden farklı modeller ile birlikte istediğiniz şıklığı kısa bir süre içerisinde yakalayabiliyorsunuz. Böylelikle çok sevdiğiniz kıyafetlerinizi daha da canlı bir hale ulaştırabiliyorsunuz. Üstelik bunun için gün içerisinde birkaç saatinizi ayırmanız kesinlikle yeterli olacaktır. Boş vakitlerinizde hem tarzınızı hem de zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

İnternet alanı içerisinde faaliyetlerin devam eden birçok site vermiş olduğu hizmet ile birlikte sizleri her zaman aynı modeller ile karşı karşıya bırakmaktadır. Dolayısıyla bu süreç içerisinde işlediğiniz modelleri başkalarının üzerinde de göreceğiniz hatta sokak tabiri ile pişti olacağınız büyük bir gerçektir. Sitemiz geliştirmiş olduğu alt yapısı ile birlikte sizleri birbirinden farklı modeller ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Tığ İle Kolluk Yapımı İçin Gerekli Olan Malzemeler

Tığ ile kolluk yapımı için elbette sizlere bir takım malzemeler gerekli olacaktır. Adında da anlaşılacağı gibi tığ olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bununla birlikte iğne, iplik ve makasta sizlerin yardımcı olacaktır. Bazı modellerde farklı malzemelerin gerekli olabileceğini de unutmamalısınız. İşlemek istediğiniz modele göre malzemelerde değişiklikler ortaya çıkabilir.

Tığ İle Kolluk Nasıl Yapılır?

Genel olarak baktığımız zaman detayları ve motifleri az olan modellerde aynı işleme tekniği kullanılmaktadır. Fakat detayları ve motifleri fazla olan modellerde bu şekilde bir söylemde bulunmak kesinlikle yanlış olacaktır. Seçtiğiniz modele göre işlediğiniz kolluğun yapım aşaması da baştan aşağı değişecektir. Hepsi için aynı tekniği kullanmak mantıklı olmayacağı gibi yapacağınız kolluğu da kalitesiz bir alan içerisine sürükleyecektir.

Tığ İle Kolluk Yapımı Sanıldığı Kadar Zor Mudur?

Tığ ile kollu yapımı sanıldığı kadar zorlu bir süreç içermemektedir. Tabiki genel olarak bu söylemin oluşması için doğru bilgileri kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde işlemeye başladığınız andan itibaren bir takım sorun veya problemler ile karşı karşıya kalacaksınız. Sitemiz içerisinde bulunan modellerin hepsinin gerekli açıklamaları yapılmıştır. İşlemek istediğiniz modele karar verdikten sonra doğru bilgileri kullanarak istediğiniz kollukları yapabilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz gibi mutlaka doğru bilgiler kullanmanız gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ