DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Kolay Örgü Bebek Battaniyesi

Tığ İle Kolay Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı Resimli Gösterim

Bebeğinizi kış boyunca daha sıcak tutması için tercih edebileceğiniz tığ ile kolay örgü bebek battaniyesi konusunda sizlere sunulan modeli sistem üzerinden inceleme imkanı bulabilirsiniz. Hazırlanacak olan modeli resimli anlatımları üzerinden detaylı bilgi alarak sizlerde uygulayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tamamlayacağız uygulama sonucunda bebeğinizin cinsiyetine göre renk seçenekleri üzerinden kullanabileceğiniz battaniyelere sahip olabilirsiniz.

Tığ ile yapacağınız uygulama işleminde seçmiş olduğunuz farklı renklerdeki ipleri ile modele çıkartabilirsiniz. İlk aşamada öncelikle boyutunu belirleyerek alt kısmını oluşturmanız gerekir. Bunun için çekeceğiniz zincir battaniyenizin boyutunu belirleme noktasında etkili olmaktadır. Verilen ölçülere göre yapacağınız uygulamaların yanı sıra daha büyük boyutlarda veya küçük boyutlarda isteyenler buna göre modeli oluşturabilirler.

Bebek Battaniyesi Yapımı Resimli

Resimli anlatım sayesinde daha önce bebek battaniyesi hazırlamamış olanlar detaylı bilgi elde ederek uygulama yapabilirler. Her ayrıntısı net görülecek şekilde hazırlanmış olan anlatımlar üzerinden yapacağınız inceleme sonucunda modeli kolayca çıkartabilirsiniz. Modele başlamadan önce ilk olarak tercih edeceğiniz kız veya bebek için uygun renk seçeneklerini kullanmanız gerekir.

Basit modeli ile isteyen herkesin uygulayabileceği tığ ile kolay örgü bebek battaniyesi modelini sistem üzerinden inceleyerek yapacağınız işlemler konusunda bilgi alabilirsiniz. İlk aşamasından son aşamasına kadar aynı motifi uygulayarak yapacağınız çalışma sonucunda istediğiniz boyutlarda battaniyelere sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renk seçenekleri üzerinden uygulama yapabilirsiniz.

Tığ İle Kolay Örgü Bebek Battaniyesi

Hem sıcak hem de kullanışlı battaniye seçenekleri konusunda özellikle el yapımı modeller üzerine tercih yapmak isteyenler sistem üzerinden bu konuda farklı seçeneklere ulaşım sağlayabilirler. Yapacağınız inceleme sonucunda tığı ile uygulayacağınız model sayesinde istediğiniz boyutlarda battaniyeleri sahip olabilirsiniz.

Bebekler için hazırlanacak olan tığ ile kolay örgü bebek battaniyesi modeli kısa süre içerisinde tamamlayabileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Model için oluşturacağınız zincir modelin boyutunu belirleyeceğinden yapmak istediğiniz farklı boyutlara göre tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Sistem üzerinden görsel içerikler sayesinde çekeceğiniz zincir ve modeli oluştururken uygulayacağınız farklı ayrıntılar konusunda daha detaylı bilgi edebilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ