Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
24.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Kız Çocuk Elbisesi Yapımı Videolu Anlatım

Kız çocukları sevindirmek veya kızınız için farklı deneyimler elde etmek istediğinizde tığ ile kız çocuk elbisesi yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye videolu anlatım sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan anlatımlar ilk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılacak olan uygulama konusunda daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

İlk olarak öncelikle yaka kısmının hazırlanması gerekir. Bunun için verilen ölçülerde yapılacak olan işlemler ile tırabzan ve kare oluşturulmaktadır. Bir sıra tırabzan ile örülürken bir sıra boşluk bırakılarak uygulanan tırabzan ile belirtilen süre boyunca uygulama yapılır. Bu sayede yaka kısmının kısa süre içerisinde hazırlanması sağlanır. Öncelikle gerekli malzemelerin hazırlanmasının ardından başlayacağınız uygulama ile kısa süre içerisinde modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Tığ İle Kız Çocuk Elbisesi Nasıl Yapılır?

Kız çocukları için farklı renk seçenekleriyle hazırlayabileceğiniz tığ ile kız çocuk elbisesi yapımı konusunda merak ettiğiniz bilgilere site üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle ilk aşamadan sonra aşamaya kadar ayrıntılı şekilde verilen bilgiler uygulamanın sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Yaka kısmının hazırlanmasının ardından kol kısmı bırakılarak bu şekilde elbisenin gövde kısmına geçilmektedir.

Çiçek desenleri oluşturarak devam ediliyor. Özellikle verilen ölçülerin yeterli olmaması durumunda aynı ölçülerde arttırarak daha büyük boyutlarda modeli oluşturmak mümkündür. Bu nedenle kullanıcılar diledikleri her durumda verilen ölçüleri birebir aynı oranda arttırarak istedikleri sonucu elde edebilirler. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan elbiseyi dilediğiniz her durumda farklı renk seçenekleriyle hazırlayabilirsiniz.

Tığ İle Elbise Yapımı Videosu

Detaylı şekilde yapılan anlatımlar özellikle elbisenin ne şekilde yapıldığını merak edenlerin video üzerinden daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlamaktadır. Farklı renk seçeneklerini birlikte kullanarak hazırlayacağınız elbiseler özellikle bebeğiniz için en uygun seçeneği belirlemenizi sağlamaktadır. İlk aşamada gerekli malzemelerin hazırlanması gerekir.

İp, tığ ve aksesuar seçenekleri bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler oluşturmaktadır. Daha sonrasında modele uygun şekilde yapacağınız işlemler ile tığ ile kız çocuk elbisesi yapımı konusunda istediğiniz renklerde modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Daha önce uygulama yapmamış olanlar yapacakları inceleme sayesinde her ayrıntıya dair bilgi alarak modeli ortaya çıkartabilirler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ