26.06.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Karpuz Dilimi Yapımı – El Örgüsü Karpuz Motifi Yapımı

Tığ İle Karpuz Dilimi Yapımı – El Örgüsü Karpuz Motifi Yapımı

Farklı alanlarda süs olarak kullanabileceğiniz tığ ile karpuz dilimi yapımı konusunda merak ettiğiniz bilgilere ulaşım sağlayarak uygulama yapabilirsiniz. Her aşama ayrıntılı şekilde yapılan anlatımlar sayesinde kolayca uygulanabilir. Kısa süre içerisinde hazırlayacağınız modeli dilediğiniz her durumda süs olarak farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlk aşamada orta kısımdan başlanarak yuvarlak şekilde devam eden model farklı renk seçenekleri ile hazırlanmaktadır. İkili tırabzan ile yapılan model sorunsuz şekilde kolayca uygulanmaktadır. Dış kısmı yeşil, iç kısmı kırmızı ve siyah noktalar ile hazırlanmaktadır. Kırmızı üzerine siyah ip ile yapılan uygulama sayesinde karpuz dilimi oluşturmaktadır. Öncelikle gerekli olan malzemelerin hazırlanması ve daha sonrasında uygulama yapılması sağlanır.

Tığ İle Karpuz Dilimi Yapımı

Tığ ile iş yapmayı sevenlerin tercih edebileceği tığ ile karpuz dilimi yapımı konusunda sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılan resimli anlatımla detaylı şekilde bilgi almanızı sağlamaktadır. Bu sayede modeli uygulayarak dilediğiniz her durumda sorunsuz şekilde kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Videolu Anlatımla Üçgen Motif Yapımı

Kanalımıza Abone Olmayı unutmayınız.

Süs eşyası olarak kullanabileceğiniz motifi istediğiniz boyutlarda hazırlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üçgen şeklinde hazırlanacak olan modeli ilk aşamada üst kısmından başlayarak alt kısmına doğru devam ettirebilirsiniz. Modelin çekirdek kısımlarını daha sonra siyah iple uygulayarak belirlemiş olduğunuz noktalara uygulama yapabilirsiniz.

 

El Örgüsü Karpuz Motifi Nasıl Yapılır?

Küçük karpuz dilimleri şeklinde hazırlanacak olan tığ ile karpuz dilimi yapımı konusunda resimli anlatım üzerinden detaylı bilgi elde ederek uygulama imkanı elde edebilirsiniz. Farklı alanlarda süsleme amaçlı kullanabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Uygulama için öncelikle alt kısımdan başlayarak daha sonrasında karpuzun yeşil kısmına doğru devam edilmektedir.

Doldurma şeklinde devam eden model basit uygulanabilir olması sayesinde tırabzanlar halinde genişletilerek devam ettirilmektedir. Bu sayede kolay uygulama yapılmaktadır. Özellikle daha önce uygulama yapmamış olanların modeli üzerinden yapacakları inceleme sayesinde kısa süre içerisinde modeli ortaya çıkartmaları mümkündür. Gerekli olan malzeme seçeneklerinin hazırlanmasının ardından kısa süre içerisinde çok sayıda model oluşturulabilir.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ