31.08.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Delikli Örgü Modeli Yapımı Resimli – Çok Hoş Bir Tığ Örgü Modeli

Tığ İle Delikli Örgü Modeli Yapımı Resimli – Çok Hoş Bir Tığ Örgü Modeli

Tığ işi sevenlerin tercih edebileceği tığ ile delikli örgü modeli yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgi resimli anlatımları üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Aşama aşama gösterilen uygulamalar sayesinde daha önce tığ ile uygulama yapmamış olanlar modele dikkat ederek uygulama imkanı elde edebilirler.

İlk olarak ihtiyaç duyacağınız malzemeleri hazırlamanız gerekir. Makas, tığ ve ip ihtiyaç duyacağınız malzemeler arasında yer almaktadır. Bu sayede hazırlamış olduğunuz malzemeler üzerinden uygulamaya geçebilirsiniz. Alt kısımda verilen ölçüler üzerinden hazırlayacağını zincirin ardından üzerine dönerek motifi tırabzanlar ile oluşturabilirsiniz. Edilen ölçülerde uygulama yapmanız herhangi bir sorun yaşamadan modeli hazırlamanızı sağlayacaktır.

Tığ İle Delikli Örgü Modeli Yapımı

Hem gösterişli hem de kullanışlı olması açısından tercih edeceğiniz tığ ile delikli örgü modeli yapımı konusunda sistem üzerinden elde edeceğiniz bilgiler üzerinden çalışma yapabilirsiniz. Kolay uygulanabilir olması dilediğiniz her durumda farklı boyutlarda hazırlayarak kullanma imkanı sunmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tığ ile yapacağınız uygulama sayesinde delikli örgü modelini kısa sürede uygulayarak dilediğiniz farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Delik bir şekilde hazırlanacak olan modelin verilen ölçülerde hazırlanması sorunsuz şekilde modelin oluşturulmasını sağlar. Verilen modeli istediğiniz alanlarda kullanmak için ayni ölçülerde çoğaltarak büyütebilirsiniz. Bu sayede daha büyük parçalara sahip olabilirsiniz.

Çok Hoş Tığ Örgü Modeli

Tığ işi yapmayı sevenler tercih edecekleri tığ ile delikli örgü modeli yapımı konusunda sistem üzerinden detaylı bilgi alabilirler. Kolay model sayesinde dilediğiniz farklı alanlarda kullanabileceğiniz motifi ortaya çıkartabilirsiniz. Model alt kısmından üst kısmına kadar aynı şekilde devam etmektedir. Bu sayede verilen ölçülerde uygulama yaparak sorunsuz şekilde uygulayabilirsiniz.

Örgü işleri severler aynı model ile farklı şekillerde uygulama yapabilirler. Tırabzanlar halinde yapacağınız uygulama sayesinde her bölümde beş ayrı motif oluşmasını sağlayabilirsiniz. Orta kısımda bulunan bölüme yapacağınız ikili tırabzanlar ile modelin alt kısmını oluşturabilirsiniz. Ardından aynı şekilde üst kısmında ikili tırabzanlar halinde uygulama yaparak doldurma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede model ortaya çıkartılmaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ