DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Basit Saç Bandı Yapımı Resimli Gösterim

Tığ İle Basit Saç Bandı Yapımı Resimli Gösterim – Hobiler

Evde çocuklarınız için hazırlayabileceğiniz tığ ile basit saç bandı yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı motifler ile şekillendirebileceğiniz saç bandı için özellikle ihtiyaç duyacağınız malzemeleri hazırladıktan sonra modeli üzerinden uygulama yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan model çocuklarınızın rahatlıkla kullanabileceği seçeneklere sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

İlk aşamada gerekli olan malzemeleri hazırlarken tığ, ip ve makas ihtiyacı duyacağınız seçenekler arasında yer almaktadır. Farklı renklerde giyip seçenekleriyle yapacağınız çalışmalar sayesinde farklı kıyafetlerle kullanabilecekleri bantlara sahip olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Uygulama için öncelikle zincir çekilmesi gerekir. Verilen ölçüde çekilen zincir üzerinden tekli tırabzanlar halinde boşluk bırakılarak yapılacak çalışma ile alt bandı oluşturabilirsiniz.

Tığ İle Basit Saç Bandı Yapımı

İlk aşamayı tamamladıktan sonra yapmış olduğunuz bant üzerinde farklı motifler uygulayarak daha şık ve gösterişli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızı veya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde elemeyi hediye seçenekleri arasında yer alan tığ ile basit saç bandı yapımı konusunda resimli anlatımları üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evde isteyen herkesin yapabileceği basit modeliyle şık sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Verilen modele dair resimli anlatımları üzerinden yapacağınız incelemeyle daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Bu sayede gerekli malzemeleri hazırlayarak yapacağınız uygulama sonucunda herhangi bir problem yaşamadan modeli çıkartabilirsiniz.

Saç Bandı Yapımı Resimli Anlatım

Resimli anlatım üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde dilediğiniz her durumda farklı renk seçenekleri ve motiflerle şekillendirebileceğiniz saç bantların sahip olabilirsiniz. Modelin ilk aşamasından son aşamasına kadar yapmanız gereken işlemler konusunda detaylı şekilde yapılan gösterimler daha fazla bilgiye de etmenizi sağlamaktadır.

Hazırlayacağınız model üzerinde yapacağınız farklı motif uygulamaları modelin daha da şık hale gelmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle tarzınıza ve zevkinize uygun şekilde motifler ile şekillendireceğiniz tığ ile basit saç bandı yapımı konusunda resimleri inceleyebilirsiniz. Daha önce tığ ile örgü örmemiş olanlar inceleme yaparak nasıl işlem yapabileceklerini öğrenebilirler. Detaylı şekilde yapılan gösterimler sayesinde bu konuda sorun yaşamadan istediğiniz renklerde saç bantlarına sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ