Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tığ İle Aksesuar Olarak Tavuk Yapımı Resimli

Tığ İle Aksesuar Olarak Tavuk Yapımı Resimli

Farklı alanlarda aksesuar olarak kullanabileceğiniz tığ ile aksesuar tavuk yapımı sayesinde kısa süre içerisinde hazırlayabileceksiniz aksesuarları ile istediğiniz alanları farklılaştırabilirsiniz. Kullanacağınız malzeme seçenekleri ip, tığ ve makas olduğundan uygun kalınlıkta ve renkte ip almanız ve bunun yanı sıra uygun bir tığ kullanmanız yeterli olacaktır.

Kolay yapımı sayesinde aksesuar tavuk yapımı ile istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz. V şeklinde hazırlayacağınız parça ile içerisine istediğiniz bakliyatları koyarak bu şekilde dik durmasını sağlayabilirsiniz. Örgü ile hazırlayacağınız aksesuar seçeneklerini kullanmayı tercih ettiğinizde özellikle kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Farklı renklerde hazırlayacağınız tavuklar sayesinde dekorasyonunuza farklılık katabilirsiniz.

Tığ İle Aksesuar Tavuk Yapımı

Özellikle mutfakta kullanabileceğiniz şık tığ ile aksesuar olarak tavuk yapımı resimli anlatım sayesinde sistem üzerinden kolayca yapabileceğiniz modelleri arasında yer almaktadır. V şeklinde hazırlayacağınız parçanın içerisine bakliyat doldurarak bir şekilde dik durmasını sağlayabilir ve daha sonrasında süslemelere geçebilirsiniz. Gövdesini hazırladıktan sonra kırmızı ibiğini ve sarı gıdasını hazırlayarak bu şekilde modeli tamamlayabilirsiniz.

Siyah ipten gözlerini hazırlayabilir ve istediğiniz gibi sarı ya da beyaz renkte tığ ile aksesuar tavuk yapımı işlemi ile aksesuar olarak kullanabileceğiniz sevimli tavuklara sahip olabilirsiniz. Özellikle tığ işiyle uğraşmayı sevenlerin kolayca yapabileceği model seçenekleri arasında yer almaktadır. Evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz aksesuar seçenekleri arasında bulunduğundan bu şekilde daha farklı seçimler yapmak isteyenler hazırlayabilecek kolay yapıma sahip modellerden biridir.

Tığ İle Tavuk Yapımı Resimli

Yapacağınız işlemler resimler ile tek tek anlatıldığından bu şekilde daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve istediğiniz şekilde aksesuar olarak kullanabileceğiniz tavuk modelleri hazırlayabilirsiniz. Özellikle örgü işlerini sevenlerin tercih edebileceği aksesuar seçenekleri arasında yer aldığından sistemde yer alan resimli anlatımları ile kısa süre içerisinde istediğiniz renklerde aksesuar tavuklar hazırlayabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz renkteki ipler ile hazırlayacağınız tığ ile aksesuar tavuk yapımı sayesinde aksesuar olarak kullanabileceğiniz şık ve sevimli tavukları sahip olabilirsiniz. Evde rahatlık hazırlayabileceğiniz aksesuar seçenekleri arasında yer alan tavukları istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ