DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Tepesi Açık Örgü Bere Yapımı – Üstü Açık Bayan Beresi Yapılışı

Tepesi Açık Örgü Bere Yapımı – Üstü Açık Bayan Beresi Yapılışı

Özellikle kış aylarının gelmesiyle farklı tarzlarda seçim yapmak isteyenler için tepesi açık örgü bere yapımı konusunda detaylı anlatımlar modeli ortaya çıkartmanıza yardımcı olmaktadır. Oldukça kullanışlı olan modeli farklı renk seçenekleriyle hazırlayarak dilediğiniz her durumda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tepesi açık şekilde oluşturacağınız bere için sistem üzerinden verilen bilgileri takip ederek uygulama yapabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan anlatımlar modeli oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Tığ ile yapacağınız uygulama sayesinde dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz kullanışlı berelere sahip olabilirsiniz. Modelin alt kısmında oluşturulacak olan lastik sayesinde kolay kullanım imkanı elde edilebilir.

Tepesi Açık Örgü Bere Yapımı

Orta kısımdan başlayarak devam edeceğiniz modeli arada X boşluklar bırakarak uygulayabilirsiniz. Bu sayede farklı renk seçenekleriyle tepesi açık örgü bere yapımı ile dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz berelere sahip olabilirsiniz. Modelin orta kısmındaki motif aynı şekilde devam etmektedir. Bu sayede yuvarlak şeklinde hazırlayacağınız uygulama sayesinde orta kısmını kolayca oluşturabilirsiniz.

Modelin tepesi açık şekilde bırakılmaktadır. Bu sayede saçlarınızı bu kısımdan dışarı bırakarak rahatça kullanım imkanı edebilirsiniz. Model için ihtiyaç duyacağınız malzeme seçenekleri uygun ip, makas ve tığ olduğundan uygulama öncesinde öncelikle malzemeleri hazırlamanız gerekir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan modeli uygulamaya başlayabilirsiniz. Aynı modeli farklı renk seçenekleriyle hazırlayarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Üstü Açık Bayan Beresi Nasıl Yapılır?

Rahatlıkla kullanabileceğiniz tepesi açık örgü bere yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan gösterimler daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Elde edebileceğiniz bilgiler üzerinden yapacağınız uygulama sayesinde modeli kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Modelin orta kısmı aynı şekilde motif halinde uygulanırken alt kısmını lastik halinde uygulamanız gerekir.

Kullanacağınız kalın ip kış boyunca rahatça kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle uygun ilk seçimi yapmanız sonucun daha kaliteli olmasını sağlayacaktır. Çapraz şekilde yapacağınız uygulama sayesinde modeli hazırlayabilirsiniz. Bu sayede uygulama sırasında çapraz şekilde yapacağınız tırabzanlar modelin orta kısmında oluşan motifin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ