26.06.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Su Dalgası Örgü Modeli İle Battaniye Yapımı

Su Dalgası Örgü Modeli İle Battaniye Yapımı – Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapımı

Kış aylarında severek kullanabileceğiniz su dalgası örgü modeli ile battaniye yapımı konusunda sistem üzerinden detaylı bilgi alarak kendi battaniyenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini kullanarak yapacağınız uygulama sayesinde kış boyunca sıcak tutacak battaniyelere sahip olabilirsiniz.

Özellikle bebeğiniz için battaniye örmek istediğinizde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Tığ ile yapacağınız ödeme işlemi için öncelikle modeli oluşturmak adına zincir çekmeniz gerekir. Daha sonrasında zincir üzerine tırabzanlar ile ilerleme yaparak verilen modeli aynı şekilde uygulayabilirsiniz. Yapacağınız işlemler konusunda daha detaylı bilgi almak istediğiniz her an sistem üzerinden yapılan anlatımları inceleyerek bilgi elde edebilirsiniz.

Su Dalgası Örgü Modeli İle Battaniye Yapımı

Bebek battaniyesi örmek isteyenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer alan su dalgası örgü modeli ile battaniye yapımı konusunda ayrıntılı şekilde yapılan anladım sorunsuz işlem yapmanıza yardımcı olmaktadır. İlk aşamasından son aşamasına kadar yapmanız gereken bütün işlemleri ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır. Bu sayede herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde modeli çıkartabilirsiniz.

Modeli istediğiniz boyutlarda arttırarak bu şekilde daha büyük veya küçük battaniyelere sahip olabilirsiniz. Modelde kullanacağınız renk seçenekleri kendi zevkinize veya bebeğinizin cinsiyetine göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede kız veya erkek bebekler için hazır diyebileceğiniz şık ve kullanışlı battaniyelere sahip olabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Yapımı

Bebeğinizin daha sıcak olması için tercih edeceğiniz battaniye modelleri özellikle el yapımı olarak yapılacağından daha kullanışlı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tığ işi battaniye örmek isteyenler sistem üzerinden yapılan detaylı anlatımı takip ederek ilk aşamadan son aşamaya kadar yapmaları gereken işlemleri inceleme imkanı bulabilirler.

Farklı modeli ile dikkat çeken su dalgası örgü modeli ile battaniye yapımı konusunda detaylı şekilde yapılan anladım üzerinden yapacağınız uygulama istediğiniz boyutlarda modele sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle yapacağınız uygulama için ihtiyaç duyacağınız birbirinden farklı ip seçeneklerini hazırlamanız gerekir. Ayrıca kalın ip ile örme işlemi yapmanızı sağlayacak yeterli numaraya sahip tığa da ihtiyacınız olacaktır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ