19.02.2024 - El Sanatları ve Hobi Sitesi
El Sanatları ve Hobi Sitesi

Resim Sanatıyla İlgilenenlere Özel Üretilmiş Ürünler

Türkiye’de sanatsız ev kalmaması amacıyla yola çıkan Wombhobby insanların resim sanatıyla ilgilenmesi için boyama setlerinin satışını yapıyor. Daha önce resimli ilgilenmeyen kişilerin boyama yerleri sayılarla belirtilen setleri boyayarak resim konusunda deneyim kazanmalarına yardımcı oluyor. Wombhobby’nin ürünleri her yaş grubuna hitap ettiği için resim yapmak isteyen herkes tarafından satın alınabiliyor.

Wombhobby’nin Sayılarla Boyama Seti Çeşitleri

Wombhobby sayılar yardımıyla boyama yapmak isteyenlere farklı figürlere sahip boyama setlerini sunuyor. Bu sayede boyama yapmak isteyenler istedikleri figürü belirleyerek seti satın alıp boyamaya o figürle başlayabiliyorlar.

Wombhobby’nin sanata adım atacaklar için hazırladığı sayılarla boyama setleri çeşitleri;

 • Manzara resimli setler
 • Hayvan figürlü setler
 • Çiçek figürlü setler
 • Ünlü eser figürlü setler
 • Soyut çalışmalı setler

Bu set çeşitlerine ek olarak çocukların boyama yapabilmesi için üretilmiş çocuklara özel boyama setleri de bulunuyor. Böylelikle aileler çocukları için bu setlerden satın alabiliyorlar.

Çocuklara Özel Üretilen Boyama Setleri

Çocuklar küçük yaşlardan resimle ilgilendiklerinde sanatsal yeteneklerini geliştirebiliyorlar. Bu nedenle Wombhobby ürünleri arasında çocukların kolaylıkla boyama yapabileceği setlerde yer alıyor. Çocuklarının resim üzerine kendini geliştirmesini isteyenler onlar için özel hazırlanan boyama setlerini satın alabiliyorlar.

Ailelerin çocukları için satın alabilecekleri setlerde şu figürler yer alıyor;

 • Kuş evi
 • Zürafa
 • Sevimli geyik
 • Aslan
 • Sarı zürafa
 • Sevimli çocuk
 • Panda
 • Siyah beyaz panda

Bu setler 20×20 ebatlarına sahip ürünlerdir. Ayrıca Wombhobby bu ürünleri çeşidine bağlı olarak tuval şaseli ve tuval şasesiz olarak satışa sunuyor. Böylelikle çocuklar hemen boyama yapmaya başlıyorlar.

Su Bazlı Akrilik Boyalara Sahip Setler

Wombhobby’nin sanatın ülkenin her yerine ulaşması amacıyla üretimini yaptığı sayılarla boyama setleri kolaylıkla boyama yapmayı sağlayacak ürünleri içerisinde barındırıyor. Setlerde boyamada ihtiyaç duyulacak farklı boyutlardaki fırçalar, farklı renklerde su bazlı akrilik boyalar, tuvale gerilmiş tuval kanvası, yapılacak resmin küçük hali ve askı aparatı bulunuyor. Bu malzemelerden oluşan seti teslim alanların tek yapmaları gereken numaralandırılmış bölümleri inceleyerek uygun renkli akrilik boyayla boyamak oluyor. Bu sayede ortaya harika bir sanat eseri çıkıyor.

Boyama Setlerinde Kargo Ücretsiz Alımlar

Boyama setlerinin online satışını yapan Wombhobby ürünlerinin tamamını uygun fiyatlarla Türkiye’nin her yerinde bulunan müşterilerine satıyor. Üstelik ürünlere ek olarak kargo ücreti talep etmiyor. Ayrıca alışverişler için kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sayede insanlar tercih ettikleri ödeme türünü tercih ederek boyama setlerine sahip olabiliyorlar. Daha nice ürünleri incelemek için https://www.wombhobby.com/ adresini incelemenizi öneriyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ