DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Renkli Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

 Renkli bebek battaniyesi nasıl yapılır konulu yazımızla karşınızdayız. Dünyaya gelecek minik bebekleriniz için farklı ve güzel örnekler arayışındaysanız şayet, tam olarak doğru yerdesiniz. Birbirinden güzel ve şık modellerle siz örgü sever hanımlara pek çok görsel ve video hazırladık. Görsellerimizi ve vidomuzu inceledikten sonra hemen battaniye yapımına başlamak isteyeceksiniz.

Renkli bebek battaniyeleri, her zaman ideal modellerden biri olmuştur. Geçmişten günümüze güzelliğinden ödün vermeden gelmiştir. Oldukça kullanışlı ve pratik bir kullanımı olduğu için de çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alır. Bebek battaniyeleri her mevsim kullanılabilen bir özelliğe sahiptir. Çünkü bebeklerin vücudu her daim korunmaya ve ısınmaya muhtaçtır. Tabi mevsimine göre battaniye kalınlıkları da farklılıklar göstermektedir.

Bebek battaniyesi örerken çok farklı modellere rastlamanız mümkün. Yazımızda ise sizler için yapımı basit ve eğlenceli olan renkli bebek battaniyesi yapımından bahsedeceğiz. Renkli bebek battaniyesi yapımında istediğiniz renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Bebekler için özel üretilmiş organik iplerle de bebeğiniz için battaniye örebilirsiniz. Renkli bebek battaniyesi için gerekli malzemeler, istediğiniz renkte ip çeşitleri ve bu iplere göre tığ. Geri kalan sizin el becerinize kalmış. Renkli bebek battaniyesinin en büyük avantajlarından biri, yeni başlayanlar için son derece basit bir anlatıma ve yapıma sahip olmasıdır. Çünkü model renkli olduğu için ekstra farklı bir örnek içermemektedir. Modeli belli eden özellik renkli iplerle örülmüş olmasıdır.

Bebek battaniyesi örerken, evdeki artık ipleri değerlendirebilirsiniz. Çünkü her sırada farklı bir renk kullanmanız da battaniyeyi oldukça hoş gösterecektir. Ya da bir sıra beyaz bir sıra farklı renk örerek de battaniyeyi tamamlayabilirsiniz. Battaniye ölçülerini kendinize göre belirleyebilir ve istediğiniz ölçüde yapabilirsiniz.  Hatta isteğe göre kenarlarına püskül, ponpon ya da farklı aksesuarlarla süs yapabilirsiniz. Renkli bebek battaniyesi yapımında herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. O yüzden dilediğiniz ölçüde ve renkte yapmakta özgürsünüz.

 

Aşağıda bulunan video sayesinde, kolay bebek battaniyesi yapma konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Bilhassa örgüye yeni başlayanlar için, basit ve eğlenceli bir anlatıma sahiptir. Hepinize kolay gelsin.

Renkli Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır Video Anlatımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ