Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Rengarenk Örgü Askılı Çanta Yapımı

Evet sevgili takipçiler çok güzel bir örgü çanta modeli ile tekrardan karşınıza geldim. Bugün sizlere  rengarenk örgü askılı çanta yapımını anlatmak istiyorum. Tabi her zamanki gibi en kolay anlatım metodu olan görseller ile yani resimlerle anlatacağım. Bu konu daha önce paylaşmış olduğum tüm konulardan çok farklıydı. Bu konuyu da yabancı bir siteden aldım. Sizler için derleyip buraya alıyorum.

örgü çanta modelleri yapılışı

örgü çanta modelleri yapılışı

Çantamız aslında yapımı kolay ancak rengarenk ipler kullanıldığı için sık sık ip değiştiriyoruz. buradaki örgü askılı çanta yapımı için toplamda 96 adet resim mevcuttu. Resimleri indirip düzenlemesi bile saatlerimi aldı. Tabi 96 adet rsmi buraya koyacak halim yok ama inanın video gibi neredeyse her karesini fotoğraflanmış.

Ben bu kadar fotoğrafı burada yayınlamakta sıkıntı çekeceğim için resimleri üçerli dörderli guruplar halinde kolaj yaptım. Ve toplamda 25 kare fotoğraf haline getirdim. Aşağıya ekleyeceğim galeride ilk sıradan itibaren tıklayıp sırası ile inceleyebilirsiniz.

renagerenk yün ipler

renagerenk yün ipler

Çantanın her detayını resimlerde bulabilirsiniz. Bu kadar detaylı resimlerle adım adım çanta yapımını kolay kolay bulamazsınız hanımlar. Sizlere daha önceden de söz verdiğim gibi sürekli kaliteli içerikler paylaşmaya devam edeceğim inşallah. Evet buyurun hanımlar galeride en üst soldaki resim tıklayıp sırası ile gidebilirsiniz.

 

Bu arada konuyu aldığım site Fizule71  adlı yabancı bir blog sayfasına aittir. Linke tıklayarak konunun aslına bakabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ