DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Püsküllü Koltuk Şalı Yapımı

Püsküllü Koltuk Şalı Yapımı – Koltuk Şalı Nasıl Yapılır Videolu Gösterim

Koltuğunuzun üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz püsküllü koltuk şalı yapımı konusunda sistem üzerinden videolu gösterimi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan anladım sayesinde sırası ile yapacağınız uygulamalar sonucunda istediğiniz boyutlarda koltuğunuzun üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şallara sahip olabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz farklı renk ip seçenekleriyle yapacağınız uygulama sonucunda istediğiniz renklerde şık ve kullanışlı şallara sahip olabilirsiniz. Özellikle uç kısmında bulunan pis külleri sayesinde koltuğunuzun havasını değiştirmeye yardımcı olacak seçenekler arasında yer almaktadır. Tığ ile yapacağınız işlemler sayesinde modeli uygulayarak bu şekilde daha şık ve etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Koltuk Şalı Yapımı Videolu Anlatım

Videolu anlatım üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde koltuk şalı hazırlamak istediğinizde detaylı bilgi edebilirsiniz. Her aşaması detaylı şekilde anlatıldığından herhangi bir hata yapmadan modeli uygulayabilirsiniz. Koltukların üzerinde rahatlıkla kullanacağınız püsküllü koltuk şalı yapımı konusunda ilk aşamadan sonra aşamaya kadar bilgi alabilirsiniz.

Kare şeklinde hazırlayacağınız modeli üçgen olarak koltuğunuzun üzerine verebilir ve bu sayede koltuğunuzun daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Öncelikle gerekli olan malzeme seçeneklerine hazırlamanın önemlidir. Daha sonrasında videoyu açarak uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde yapacağınız işlemlerle modeli çıkartabilir ve istediğiniz boyutta uzatarak olduk üzerine kullanabileceğiniz şallara sahip olabilirsiniz.

Püsküllü Koltuk Şalı Yapımı

Uç kısmında bulunan püsküller sayesinde daha şık ve etkileyici sonuçlar edebilmesini sağlamaktadır. İsteyen herkesin rahatlıkla uygulayabileceği modeller arasında yer alan püsküllü koltuk şalı yapımı konusunda merak ettiğiniz her şey sistem üzerinden sizlere sunulmaktadır. Yapacağınız inceleme sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz koltuk şallarını konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Modeli ilk aşamada son aşamaya kadar video üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız incelemeyle uygulama yaparak istediğiniz gibi daha şık koltuk şallara sahip olabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz farklı renklerdeki ipler, makas ve tığ ile modele başlayabilirsiniz. Modeli birbirinden farklı boyutlarda hazırlayarak bu şekilde istediğiniz her koltuk üzerinde kullanabilirsiniz. Daha önce şal yapmamış olanlar videolu anlatım üzerinden detaylı bilgi alarak sorunsuz olarak şal modelini oluşturabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ