DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Penye İp İle Yuvarlak Askılı Çanta Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Penye İp İle Yuvarlak Askılı Çanta Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Evde hazırlayacağınız penye ip ile şık ve etkileyici çanta seçeneği için sistemi üzerinden penye ip ile yuvarlak askılı çanta nasıl yapılır? Kolayca öğrenebilirsiniz. Farklı renklerde yapacağınız çalışmalar sayesinde yuvarlak ve kullanışlı çantalara sahip olabilirsiniz. Çantanızın omuz askısı kısmını evde kullanmadığınız zincirlerden hazırlayarak bu şekilde kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylı şekilde yapılan anlatım sayesinde yuvarlak olarak hazırlayacağınız çanta için istediğiniz detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Video üzerinden yapacağınız inceleme sonucunda çantayı nasıl hazırlayacağımıza dair daha detaylı bilgi edebilirsiniz. Yuvarlak kısım için öncelikle orta kısımdan başlayarak tırabzan ile etrafını doldurmanız gerekir.

Penye İp İle Yuvarlak Askılı Çanta

İstediğiniz gibi kullanım imkanı elde edebileceğiniz penye ip ile yuvarlak askılı çanta hazırlamak istediğinizde sistem üzerinden detaylı bilgi alarak bu şekilde evde sizlerde kendi çantanızı yapabilirsiniz. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar merak ettiğiniz her türlü bilgi video ile detaylı şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sayede her bir aşamayı video üzerinden takip ederek herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz kaliteli sonuçları elde edebilirsiniz.

İstediğiniz farklı renk seçeneklerinde hazırlayacağınız çanta modelleri için sistem üzerinden özellikle farklı boyutlara göre verilen örnek üzerinden çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede kullanım şeklinize göre daha kullanışlı çantalara sahip olabilirsiniz. Aynı modeli verilen örnek üzerinden daha da arttırarak büyük boyutlarda çanta hazırlayabilirsiniz.

Evde Penye İp İle Küçük Çanta Yapımı

Evde istediğiniz her an yapabileceğiniz penye ip ile  yuvarlak askılı çanta modelleri için sistem üzerinden sizlere sunulan videoyu inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz farklı renk seçeneklerinde çanta hazırlayabilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız malzemeleri öncelikle hazırlayarak bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan sistem üzerinden videoyu takip edebilir ve aynı şekilde sizlerde evde çanta hazırlayabilirsiniz.

Öncelikli farklı renk seçeneklerine göre tercih edebileceğiniz penye ip, büyük boyutlarda tığ, makas ve kullanmadığınız çanta zinciri ihtiyaç duyacağınız malzeme seçenekleridir. Bu sayede sizlerde verilen örneğe göre işlem yaparak istediğiniz kullanışlı penye ipten oluşturulmuş şık çantalara sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ