27.11.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Panço Yapımı Yapılış Örnekleri İle Kışlık Panço

Hayatımızda moda olan şeylere bir yenisi daha eklendi, o da panço yapımı. Panço öyle pek de herkesin yiyebileceği bir şey değil ama özellikle çocukları sıcak tutmak adına yapılabilir bir el işi gibi duruyor. Panço yapımı anlatımlı, videosunu izlerseniz, bunun farkına çok rahat bir şekilde varacaksınız. Panço eskiden günümüze kadar gelmiş olan bir tür kolsuz hırka diyebiliriz. Aslına bakarsanız çok da şık duran bir parça diyebiliriz. Örgü panço modelleri ne bakarak ne kadar rahat ve güzel olduklarını anlayabilirsiniz. Hanımlar bu tarz örgüleri örmekten çok sevk alırlar ve bu bakımdan dolayı da her zaman rahatlıkla örebilirler.örgü panço modelleri

Panço modelleri, herkesin aklına gelebilecek tarzda modeller değildir biraz rahat olması aynı zamanda da kesinlikle şık durması gerekecektir. Her zaman için bu tarz görünen modeller vardır ama önemli olan dikiş aşamasında o güzelliği yakalayabilmek. Kolay panço yapımı adı altında eklentilere bakarak da gayet güzel parçalar çıkartabilirsiniz ortaya.

Tığ işi panço modelleri ve yapılışı, gerçekten çok daha sıkıntılıdır ve oldukça uğraştırıcıdır ama bir o kadar da güzel olduğundan bahsedebiliriz. Panço örnekleri ve yapılışları için detaylı sayfalar bularak örnek çıkartabilirsiniz. Örgü panço yapımı ve panço yapılışı ikisine de baktığınız zaman, keyifli olduğunu anlayacaksınız. Bu sayede de yapmak için biraz daha can atacaksınız. Gerek ise de misafirlerinize hediye edeceksiniz.

Panço yapımı resimli motif örnekleri ile

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ