07.03.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Özel Tasarım Örme Çanta Modelleri – El Örgü Bayan Çanta Modelleri

Selam kızlar, özel tasarım örme çanta modelleri ile ilgili  bu yazımız tam da size göre okumadan geçmeyin derim. Şahsen ben bayıla bayıla yazdım. Biz kızların çanta merakı özellikle de süslü çanta merakı taa çocuk yaştan itibaren başlar. Hatta sadece çanta değil güzel görünmek adına her şey olabilir. Annelerimizin, teyzelerimizin ya da ablalarımızın makyaj malzemeleri, ayakkabıları elbiseleri, tokaları daha bir çok şey bizi daha o zamanlardan cezbetmiştir.

Günümüzde çantasız dışarıya çıkmıyor ve yeni modeller, yeni trendler bulmak için el örgüsü çantalar için kolları sıvamaya bakıyoruz. Örgü çanta için tam sene bu aslında, çünkü gerçekten bu tarz çantalar bu sene oldukça moda pozisyonunda. Çantalar vazgeçilmez parçalardan her ne kadar bizler çantaları çok fazla kullanıyor olsak bile, farklı modellerde çantalar için hiç de gözümüz tok değil. Sadece bizler içinde değil, gerekirse çocuklar için bile bulunan çantalar olduğunu ve örüldüğünü unutmayın. el örgüsü çanta modelleri-1

Örgü çocuk çanta modelleri, hakkında çok daha fazla detay edinebilirsiniz ve bu sayede de hem çocuklarınıza hem de kendinize bu çantalardan örebilirsiniz. El örgüsü çanta modelleri, çok uzun zamanlardan beri moda olan çantalardan, hatta öyle ki çok farklı şekillerde bile kullanımı bulunmakta. El örgüsü çantalar, sezonda her zaman yerini koruyacak olan ve aynı zamanda hiç bir şekilde kimsenin elinden düşmeyecek olan modelleri içeriyor.

Çanta örgü modelleri ne baktığınız zaman birçok modeli bir arada görebiliyorsunuz, özellikle de son zamanlarda görünüş yelpazesi o kadar çok genişledi ki, sadece mağazalarda değil; internette ve yeri geliyor herkesin kolunda görebiliyoruz. Örgü çanta örnekler için sayfamıza bekleriz, her zaman için en şık be en trend parçaların yer aldığı bu sayfa örnek çıkarmak adına birebir. Özellikle de piyasada artık değerini kaybeden ama bizlerin yapmaktan hoşlandığı parçalar mevcut.

Biz hanımlar ayakkabı alınca, çanta almak ihtiyacı ya da çanta alınca, ona uyan ayakkabı almak ihtiyacı doğar. Çanta tutkusu deri ile sınırlı değildir. Plastik makyaj çantası bile seçerken hanımlar, aynı özen ve itina ile alışverişi yaparlar. Örgü çanta modelleri, aynı şekilde hanımların çanta çılgınlığındaki önemli alternatiflerden biridir. Tığ işi çanta modelleri ve el örgüsü çanta modelleri, el işi çanta modelleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Çünkü el örgüsü çantalar günlük kullanımda özellikle spor kombinlerde, tığ işi çanta modelleri de abiye kıyafetlerde son derece şık bir şekilde kullanılabiliniz.değişik çanta modelleri

El işi çanta modelleri sadece yetişkinlerde değil, çocuk kıyafetlerinde de kullanılan son derece sevimli bir aksesuardır. Örgü çocuk çanta modelleri, kullanılan renkleri, sevimli ve şirin işlemeleri ya da üzerine işlenmiş boncuklu süslemeleri ile özellikle kız çocukları için vazgeçilmez bir tercihtir. Hele bir de kıyafetlerinin de el örgüsü elbiseler olduğunu düşünürsek, tam bir takım sağlanacak ve albenili, cicili, bicili modelleri ile örgü çocuk çanta modelleri kız çocukları için çok kullanışlı ve uyumlu olacaktır.

Kırık beyaz, beyaz ya da siyah renkte işlenmiş tığ işi, minik kese şeklinde ya da portföy şeklinde ki gece çantaları, abiyenize ayrı bir hava, zenginlik ve asalet katacaktır.Değişik modellerde işlenmiş, spor ağırlıklı örgü çanta modelleri de, hem kullanışlılığı, hem de günlük şıklığınıza katacak olduğu özgür ve kuul hava açısından son derece rağbet görecek ve yaz aylarının dahi aranan modellerinden olacaktır.

örgü çoçuk çanta modelleri

örgü çoçuk çanta modelleri

Şu üstteki el örgüsü çanta modellerinin zarafetine bir bakar mısınız? Kim derki bunlar birer el emeği… davette, arkadaş toplantılarında, gezmelerde, pikniklerde vs.. daha bir çok yerde kullanabileceğiniz her modelle karşınıza çıkıyor bu örgü çantalar. Yapımı da gerçekten zor hatta imkansız gibi görünse de asılında son derece basit. Şu üstte görmüş olduğunuz çantada kullanılan motif timsah örgü motifi denen bir desen ve bu motiften patik bot yapımını anlatan konular paylaşmıştım. Buradan bakabilirsiniz.

Çanta meraklıları bilirler çantalar piyasada inanılmaz pahalıya satılıyor. Hele de bu şekilde el emeği olan örgü çanta modelleri, ayrıca öyle her yerde bulmak da kolay değildir. O yüzden siz gelin bizi dinleyin. En iyisi bu çantaları kendiniz örmeyi öğrenin. Böylece her kıyafetinize uyumlu çantalar kullanarak insanları şaşırtabilir hatta satışını bile yapabilirsiniz.

Resimdeki kırık beyaz incili çantayı gördünüz mü? Bu çantayı dizlere kadar harika bir krem elbise veya mavi elbiseyle kullandığınızda el örgüsü çanta modellerine adeta aşık olacaksınız. İddia ediyoruz…denemekte fayda var diyerek bu yazımıza son veriyoruz.

Özel tasarım örme çanta modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ