31.08.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Özel Tasarım Bere Örnekleri – Bu Bere Modelleri Daha Öne Görmediniz

Bugün sizlere tasarımı ve örgü kalitesi bam başka olan özel tasarım bere örnekleri göstermek istiyorum. Geçen akşam denk geldiğim bu örgü modelleri beni çok etkiledi. Siz de görünce bana hak vereceksiniz ki tasarımı ve örgü kalitesi ayrıca resimler  çok kaliteliydi. Bende dayanamadım bu güzel çocuk bere modelleri konusunu siz takipçilerimle paylaşayım istedim. Gerçi havalar ısınıyor gibi bereye ne gerek var diyebilirsiniz. Ama daha şubat bile bitmedi havalar hala yetişkinler için bile soğuk.

çocuk bere örgü modelleri

çocuk bere örgü modelleri

Bundan dolayı modellere bakmadan geçmeyin derim sizlere. Ayrıca bu sefer hazırladığım bu bere konularını sırası ile paylaşacağım. Bu seriden bir çok model buldum hepsini tek konu altında paylaşamıyorum. Çok fazla resim var. Bu seri bitince artık başka alanlarda örgü modelleri ve el sanatları işleri paylşacağım sizlerle.

Mesela çok güzel yazlık örgü bolerolar. Tril tril yazlık örgü elbise modelleri. Örgü terlik modelleri gibi. Bu güzel örgü bere ve şapka modellerimize aşağıda ekleyeceğim galerimiz den sırası ile bakabilirsiniz. Sizde modelleri eğer beğenirseniz paylaşmayı unutmayın.

Oldukça farklı ve dikkat çekici modelleri bir araya getirdiğimiz bayan örgü şapka modelleri tüm bayanları cezbedecek türden. El işi örgü son dönemlerde neredeyse hazır giyiminde önüne geçerek modaya yön verecek hale geldi. Bunun örneklerinden bir tanesi de şüphesiz ki el işi örgü şapkalar. Açık ya da tesettürlü tüm bayanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği her biri birbirinden şık ve güzel şapka modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kendi el emeğiniz ile örerek kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

bere örgü modelleri

www.elsanatlarivehobi.com olarak kalitemizden taviz vermeden bir birinden güzel örgü modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bir önce ki konumuzda da Çoçuk Bere Modelleri Örgü konusu ile her biri diğerindne daha güzel örgü şapka ve bere modelleri paylaşmıştım. Bugün bu serinin devamı olarak bu konuya devam ediyorum.

Bazen oluyor ki örgü detayını bilmeseniz de o modeli yapamasanız da bakmak bile insana zevk veriyor. Bu modellerde onlardan bence. Ziyaretçilerimiz den bize sık sık sorular geliyor tam anlayamadım biraz daha detaylı yazar mısınız diye. Veya kaça satıyorsunuz diye soru soruyorlar bizlere.

Bunun cevabını daha önceden vermiştim ama gene söyleyeyim. Modelleri biz kendimiz yapmıyoruz. Zaten günde neredeyse 3 konu paylaşıyorum sizde hak verirsiniz ki bu kadar modeli yapmamın imkanı yok. Sitede konu yayınlamaya ilk başladığımda da söylemiştim. Amacımız burada güzel bir kaynak oluşturmak. Başta örgü olmak üzre bir çok el sanatı ve hobi alanında kaliteli kaynaklar oluşturmak istedim.

çocuk şapka modelleri

çocuk şapka modelleri

En yeni örneklere el sanatları sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve severek takacağınız şapka modellerine sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.Birbirinden farklı modellerin bir arada yer aldığı galerimizde özellikle tesettürlü bayanların da takabilecekleri pek çok model yer alıyor.

Hemen hepimizin bildiği gibi tesettürlü bayanlar giyim alternatifi olarak son dönemlerde çok daha geniş ürün yelpazelerinden yararlanabiliyor olsa da el işi örgü şapka modelleri konusunda yeteri kadar alternatife sahip değiller.  İşte paylaştığımız bayan örgü şapka modelleri arasından artık tesettürlü bayanlarda büyük bir keyif ile örerek kullanabilecekleri farklı birçok modele rahatlıkla ulaşabilecekler.

İstediğiniz tüm model ve renklerde bayan örgü şapka modelleri hem yapımı hem de kullanımı oldukça modellerden oluşuyor. Biraz emek ve zaman harcayarak istediğinizden çok daha güzel şapkalara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz modele karar vermek.

Özel Tasarım Bere Örnekleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ