DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Örgü Üzüm Motifi Yapımı – Üzüm Şeklinde Örgü Lif Yapılışı

Örgü Üzüm Motifi Yapımı – Üzüm Şeklinde Örgü Lif Yapılışı

Lif yapmak isteyenler örgü üzüm motifi yapımı sayesinde ortaya çıkartacakları motif üzerinden lif hazırlayabilirler. Tek tek gösterilen aşamalar dilediğiniz her durumda detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. Verilen ölçüler üzerinden yapılacak uygulama sayesinde birebir aynı şekilde modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Tercih edeceğiniz farklı renk ip seçenekleriyle farklı modeller hazırlayabilirsiniz.

Hem şık hem de kullanışlı model seçeneği sayesinde dilediğiniz her durumda hediye edebileceğiniz veya kullanabileceğiniz modeli sürebilirsiniz. Üzüm şeklinde hazırlayacağınız lif görüntüsü kadar aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlamasıyla da tercih edilmektedir. Farklı renk lif ipleriyle yapacağınız uygulama sayesinde modeli kolayca hazırlayabilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Örgü Üzüm Motifi Yapımı

Her aşaması detaylı şekilde yapılan anlatım sayesinde sistem üzerinden örgü üzüm motifi yapımı konusunda detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılan anlatımlar daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak modeli uygulamanıza yardımcı olmaktadır. İki farklı ip ile hazırlayacağınız modeli için öncelikle lif ipi satın almanız gerekir.

Tığı ile yapacağınız uygulama sayesinde öncelikle alt kısımdan başlayarak üzüm motifini ortaya çıkartmak daha sonrasında yaprak kısımlarını hazırlamanızı sağlayacaktır. Verilen ölçülerde yapacağınız uygulama sorunsuz şekilde modeli oluşturmamıza yardımcı olur. Bu nedenle videolu anlatım üzerinden yapacağınız incelemeyle detaylı bilgi elde ederek inceleme imkanı bulabilirsiniz. İlk aşamasından son aşamasına kadar motif  arttırılarak devam etmektedir.

Üzüm Motifli Lif Yapımı  

Üzüm şeklinde lif hazırlamak isteyenler sistem üzerinden örgü üzüm motifi yapımı konusunda detaylı bilgi alabilirler. Modeli ortaya çıkartmak için ihtiyaç duyacağınız malzeme seçenekleri makas, iğne, lif ipleri ve tığ olduğundan uygulama öncesinde malzemeleri hazırlamanız gerekir. Daha sonrasında uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

Üzüm şeklinde görüntüsüyle şık ve etkileyici görünen lifler hazırlamak isteyenler bu konuda detaylı bilgi elde ederek evde uygulama yapabilirler. Her bir ayrıntı detaylı şekilde yapılan anlatımlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede elde edeceğiniz bilgiler ışığında sorun yaşamadan motifi ortaya çıkartabilirsiniz. Model için mutlaka lif ipi kullanılması gerektiğinden uygun ip tedarik edilmesi gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ