DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Örgü Şal Yapımı Modelleri – Örgü Şal Modelleri Ve Yapılışları

Kış geldi artık kendinizi sıcak tutmanın ve sevdiklerinize de yeni yılda sıcak tutacak güzel hediyeler vermenin zamanı. Siz de sayfamızda yer alan el örgü şal modelleri ve yapılışları nı inceleyebilir ve kendinize ya da sevdiklerinize şal örebilirsiniz. Yapımı ve anlatımı çok kolay şal modelleri sizler için yer alıyor. Kışın boynunuzda taşıyabileceğiniz ve 2016 şal modellerinin yer aldığı birbirinden güzel modeller sayfamızda bulunuyor.adım adım yazlık şal yapımı

Örgü şal örneklerini sizler için tüm ayrıntıları ile anlattık. Örgü şal örnekleri ve yapılışı birbirinden renkli halleri ile bulunuyor. Tığla şal örnekleri de bu modeller arasında bulunan örnekler arasında. Anlatımlı olarak yer alan şal örnekleri arasından istediğinizi inceleyebilir ve istediğiniz renkte yapabilirsiniz.

İstediğiniz modeli montunuz ve çantanız ile uyumlu olacak şekilde istediğiniz gibi örebilirsiniz. En güzel şal örnekleri böylelik ile sizlerin olabilir. Kışın modasını yakından takip etmek isteyen herkes için anlatımı ve yapımı kolay şal modelleri sayfamızda yer alıyor.  Şal modelleri ve yapılışları için örnekleri ayrıntılı olarak inceleyin.

Tığ işi örgü ile adım adım şal yapımı anlatan bu konuyu sizlere paylaşmak istedim. Şal biz hanımların çok severek kullandığı bir aksesuar. Kışın kalın olanları soğuktan korunmak için kullanıyoruz yazın ince olanları ise süs ve aksesuar olarak kullanıyoruz genelde. Bu konumuzda göstereceğim tığ işi örgü çok zarif ince bir şal modeli. Bu örgü şalımızı fotoğraflar la kare kare anlatımı, yapılışı gösterilmiştir. Bu görsellere bakarak rahatça yapabileceğinizi ve beğeneceğinizi düşünüyorum.

Hanımlar sizlere  daha kaliteli konular bulmaya devam edeceğim. Bunun için sitemizi takip etmeyi ve sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum. Yeni konularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Çünkü kendim de beğenmediğim kaliteli ve ya ilginç bulmadığım bir konuyu gelip burada paylaşmıyorum. Herkese faydası olur dileği.

Örgü şal modelleri ve yapılışları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. olga Pintos dedi ki:

    hermosos

  2. alegarcia dedi ki:

    hola . todo es muy bello lo unico que quisiera yo es los pasos en español para poder hacer muchas cosas de las que ud ofrecen por este medio, me encanta hacer manualidades pero guiadas, sería mejor,,mil gracias

BİR YORUM YAZ