Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
25.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

tığ işi şal modelleriBilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
BU RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. tansenin başkulekçi dedi ki:

    tamam bunları resim olarak paylaşıyorsunuz ama yapılışlarını göstermedikten sonra neye yarar resimleri her yerden bulabiliriz her kez örnek çıkartmayı bilmez ki kardeşim

    1. Pınar GÜLER dedi ki:

      Merhaba öncelikle yorumunuz ve sitemize olan ilginiz için teşekkür ederim. Bir çok hobici bayan var örneği gördüğü gibi modeli çıkartabiliyor. Fakat sizin de dediğiniz gibi her bayan her örnekten modeli çıkaramayabilir. Elimizden geldiği kadar yapılış konuları da yayınlıyoruz. Hem resimli hemde videolu anlatım olarak. Birde bazı modeller de tek motif kullanılıyor o motifi o örgü tekniğinin öğreten gösteren anlatan konular yayınlıyoruz. Onu karayan kişi ister şal örebilir isterse battaniye, bere. Mesela konudaki timsah örgü şal modeli var. Ve sitemizde timsah örgü yapımını gösteren konularda var. Elimizde geldiği kadar sürekli yeni konular paylaşmaya devam ediyoruz. İnşallah siz hobici hanımların daha çok işine yarayan konular paylaşmaya kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

BİR YORUM YAZ