Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Örgü Fiyonklu Örgü Bayan Patik Yapımı VİDEOLU ANLATIM

Fiyonklu patik yapımı özellikle ev hanımlarının en çok tercih ettiği patik modelleri arasında yer alıyor. Örgü fiyonklu örgü bayan patik yapımı oldukça basit olmakla birlikte herkesin kolaylıkla yapabileceği modeller arasında yer alıyor. Oldukça güzel görünüşü ve pratik kullanımı ile birlikte patik örnekleri ve yapılışı oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Herkesin her yerde yapabileceği patik yapılışı için keçe taban, istenilen renkte ip, fiyonklar için kurdele ve tığ gerekiyor.

Fiyonklu Babet Yapımı Aşamaları

Hanımların oldukça tercih ettiği patik modelleri yapılışı hem kolay hem de kışın sıcak tutması ile birlikte oldukça tercih ediliyor. Pek çok sitede ve dergide patik örnekleri ve yapılışı modellerine rastlamak oldukça mümkündür. Her yaştan kişiler kolay patik yapımı şeklini öğrenebilir ve sevdikleri kişilere bu patiği hediye edebilir.

Fiyonklu örgü patik özellikle yaşlılar ve kız bebekleri için çokça tercih ediliyor. Bunun sebebi ise hem ayakları sıcak tutması hem de oldukça tatlı ve şık durmasıdır. Çocuklarına özen gösteren anneler bu patikleri çocukları için de öre bilirler. Yapımı ve şekil verilmesi oldukça kısa sürede tamamlanır.Patik yapılışı

Böylelikle kısa bir sürede oldukça güzel bir patik elde edebiliyorsunuz. Patiği süslemek için aynı zamanda hazır ürünlerden de yararlanabiliyorsunuz. Fiyonk şeklini tığ ve ip ile yapabileceğiniz gibi; kurdele ya da hazır fiyonklar ile de yapabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra farklı renklerde ipler kullanarak da desenli bir fiyonklu patik yapabiliyorsunuz. Görünüş açısından oldukça şirin gözüken bu patik aynı zamanda da doğal bir şekilde yapıldığı için sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Soğuk kış günlerinde kişiyi sıcak tutarak soğuktan koruyor.

Örgü Fiyonklu Örgü Bayan Patik Kullanıldığı Yerler

Fiyonklu patik modelleri ve örgü patik yapımı hem güzel hem de rahat oluşu ile birlikte hemen her yerde kullanılıyor. Bu patikler soğuk kış günlerinde evde kullanılacağı gibi aynı zamanda misafirlikte de giyilebiliyor. Bu patikler ile spor bir görünüm sağlanabileceği gibi aynı zamanda şık bir görüntü de elde edilebiliyor. Kullandığınız renkler ve seçtiğiniz desenler de bu yüzden büyük bir önem taşıyor.

videolu anlatımla fiyonklu patik yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ