02.12.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Örgü Çiçek Motifi Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Hanımlar siz örgü çiçek motifi nasıl yapılır biliyor musunuz ? Örgü denilince hanımlar her şeye ayrı bir ilgi ile yaklaşıyorlar. Bu yüzden de örgü çiçeklerin yanı sıra aynı zamanda örgü çiçek motifleri ile de ilgilenmeyi seviyorlar. Birbirinden renkli ve güzel örgü çiçek motifleri sizler için sayfamızda bulunuyor. Siz de anlatımlı olarak yer alan örgü çiçek motiflerini inceleyebilir ve evinizde yapabilirsiniz.

Örgü Çiçek Motifi Nasıl Yapılır

Örgü Çiçek Motifi Nasıl Yapılır

Bu örgü çiçek motifleri ile daha önceden örmüş olduğunuz eldiven, bere, şal, yelek, mont gibi eşyalarınızı süsleyebilirsiniz. Tabi bu eşyalar kız eşyaları ise :):) Erkek çocukların giysileri çiçek böcekle süslenmez herhalde :):) olduğunuz . İsterseniz de kendiniz ve kızınız için ördüğünüz örgü elbise modellerinizi  kıyafetlerinizi süsleyebilirsiniz.

Örgü çiçek motifleri en yeni modelleri ile yer alıyor. Artık eskinin çok demode örgü çiçek modelleri kalmadı. Hanımların da çok araştırdığı ve ilgi gösterdiği bir konu olduğu için örgü çiçek motifleri günden güne değişiyor ve gelişiyor. Daha gerçekçi  üç boyutlu örgü çiçek motifleri daha çok tercih ediliyor. Siz de evinizde bir parçayı güzel süslemek isteseniz örgü çiçek motifleri nasıl yapılır öğrenmenizde fayda var. Mesela buradaki örgü bere modelinde olduğu gibi bu tarzda katmerli örgü çiçek motifleri ile süsleyebilirsiniz.

Çiçeklerin arasında istediğinizi rengi elde edebilir ve gül gibi güzel çiçeklerde örebilirsiniz. Örgü çiçek motifi yapılışı ve gül yapılışı sizler için yer alıyor. Örgü çiçek motiflerini inceleyin ve evinizin eşyalarını süslemede kullanın.

Örgü Çiçek Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Örgü Çiçek Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Bir konumuzun daha sonuna geldik. Bizi takip etmeyi unutmayın, sık sık bizi ziyaret edin.  Her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum. Yeni konularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ