19.07.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Örgü Battaniye Yapımı İçin Kare Motif Yapımı 42 Adet Resimli

Örgü battaniye yapımı için kullanabileceğiniz kare motif yapımı zor değildir. Yalnızca birkaç saatlik bir araştırma sonucunda yapılışını öğrenebilir ve daha önce herhangi bir motifi yapmadıysanız ilk denemelerinize başlayabilirsiniz. Son dönemlerde battaniyelerin de modaya uygun olup olmamasına dikkat ediliyor. Tüketicilerin büyük bir kısmı ise, kare motif yapımı ile ilgili araştırmalarını internet üzerinden yapmaya devam ediyor. Çünkü son dönemde battaniyelerin üzerinde bulunan kare motif oldukça sık kullanılan bir desen haline gelmiştir. Siz de onine ortamda listelenecek milyonlarca sonuç arasından en çok beğendiğiniz kare motifler için bir düzenleme yapabilirsiniz.Battaniye Örmek için kullanabileceğiniz kare örgü motif yapımı

Battaniyelerinizden Utanmayın

Son dönemlerde mimari alandan dövme alanına kadar pek çok farklı sektörde minimaliz akımın etkileri görülmektedir. Bunun bir sonucu olarak, geometrik şekiller pek çok yerde karşımıza çıkmaya başlamıştır. Eski ve yırtılmış battaniyelerinizden kurtulmanızın zamanının geldiğini düşünüyorsanız, üstünde kare motif modelleri bulunan modern çizgilere sahip battaniyeler edinmelisiniz. Böylece, modası geçmiş, eskimiş ve yıpranmış battaniyelerinizden daha fazla utanmayacaksınız.

Her Renkten ve Desenden Binlerce Farklı Battaniye Sizi Bekliyor

Modernize edilmiş olan battaniyelerin birbirinden güzel renkleri ve modelleri bulunuyor. Bu modeller arasından en çok beğendiğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Battaniyelerin modern tasarımlara kavuşması, işlevlerinde bir eksiklik yaratmamış durumda. Soğuk havalarda sizi çok sıcak tutacak battaniyeler güzel bir görüntüye de sahip olacak. Kare motifler ile ilgili araştırma yaptığınızda, tığ işi kare motif örnekleri bulunduğunu da göreceksiniz.

Örgü battaniye yapımı için kullanabileceğiniz kare motif yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ