Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Mutfak İçin Örgü Modelleri – Çeşitli Örgü Mutfak Aksesuarları

Merhaba hanımlar çeşit çeşit mutfak için örgü modelleri paylaşacağım bu güzel konumuza hoş geldiniz. Günümüz teknolojisi sayesinde istediğimiz her şeyi yapmak mümkün. Örgü örmek de bunlardan biri, basit gibi görünse de çok farklı tekniklere sahip olan binlerce örgü çeşidi mevcuttur. Hobi olarak yapmak isteyenler ya da kendisini daha da geliştirip iş olarak yapmak isteyenler için piyasada oldukça fazla sayıda model bulunmaktadır. Örgü örmek, bir zanaattır ve bu zanaatı kalıcı kılmak bizim elimizdedir.

Büyüklerden öğrenilen başlangıç teknikleri ile kendimizi geliştirip; istediğimiz modelde ve renkte örgü örmemiz mümkündür. Üstelik çok da masraflı bir iş olmayan örgü, son zamanların en gözde hobileri arasında yerini almaktadır.Örgü tutacak modelleri

Çeşitli örgü mutfak aksesuarları sayesinde, kadınların en çok zamanını geçirdiği mutfaklar, sıkıcı olmaktan çıkıp daha renkli hale geliyor. Örgü mutfak süsleri çeşitleri ile ortamınıza renk katacak modeller ortaya çıkarmak sizin elinizde. Mutfağınıza dair, aklınıza gelen her türlü aksesuarı örgü şeklinde sunmak artık çok daha kolay.

Örgü tabak altlığı, yemek tabak altlığı ve daha pek çok aksesuar. Yapmanız gereken tek şey ise, hayal dünyanızı geliştirerek size özel tasarımlar yapmak. Örgü aksesuarlar sayesinde, kırılma riski taşımadan takımınızın bir parçasını eksiltme derdine düşmeden onlarca model oluşturabilirsiniz. Çünkü herhangi birine bir zarar geldiğinde aynısını örerek takımınızı eskisi gibi koruyabilir ve bozulmasına engel olabilirsiniz.Örgü tutacak modelleri

Mutfak için örgü modelleri arasında en sık kullanılan modellerden biri, eskiden günümüze kadar gelen tencere tutacak modelleri olup, çeşitli renk ve desende motifler içerir. Rengarenk motiflerin, ince ince örülerek bir araya gelmesi hem göz doldurucu olup hem de harcanan emeğin bir göstergesi olur. Çoğu zaman istediğimiz ya da aklımızda olan modelin aynısını bulmak mümkün olmayabiliyor. Ancak örgü ile istediğimiz modelin aynısını yapmak ve benzersiz kılmak mümkün. Bu da bizi çoğu mutfak eşyalarının benzerliğinden kurtarmış oluyor.

Basit adım ve tekniklerle ve birkaç malzeme ile çok kolay ve bir o kadar da şık örgü modelleri yapabiliriz. Yapılan bu örgü modeller ile evimizi kendi zevkimize göre donatabilir ve monotonluktan kurtarabiliriz. Sadece birkaç küçük dokunuş ile bunu yapmamız mümkün.

Çeşit çeşit örgü tutacak modelleri ve mutfak için örgü modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ