Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Muhteşem Örgü Aksesuar Modelleri – Mutfak Örgü Modelleri

Örgü örmek, büyüklerimizin en sevdiği el işlerinden biridir. Önceleri, hayat şartlarının getirdiği zorluklardan dolayı örgüye daha çok yönelme vardı. Tekstil şimdiki kadar yaygın ve ucuz değildi. Bu sebepten dolayı örgü örmek bir amaç bir iş olarak görülüyordu. Şimdilerde ise örgü örmek, çoğu kişi için sadece bir hobidir.

El becerilerini geliştirmek isteyenler ya da stres atmak isteyenler için örgü örmek, oldukça hoş bir aktivitedir. Teknolojinin de getirmiş olduğu yenilikler sayesinde, birbirinden farklı yüzlerce hatta binlerce çeşitli örgü modelleri bulmak mümkün. Örgüyü her türlü yerde görmek ve modası geçmiş örgüleri yeniden hayata kazandırmak ise, şimdilerde çok moda.Muhteşem örgü aksesuar modelleri

Örgü deyince aklımıza sadece kış mevsiminde örülen atkı, bere ve kazaklar ya da çeyiz sandıklarını dolduran birbirinden ağır işçiliği olan danteller geliyordu. Ancak günümüzde bu düşünce değişerek, basit modellerle de çok şık ürünlerin ortaya çıkacağı görüldü.

Özellikle mutfakların vazgeçilmezi olan, tencere tutacak modelleri, bardak altlığı modelleri ve örgü mutfak süsleri hemen hemen herkesin ilgi alanına girmiş bulunmakta. Yapılış açısından da kolay teknikleri bulunan örgüler sayesinde, isteyen herkes kendi tarzına göre tasarımını oluşturup birbirinden şık ve modern ürünlerini oluşturabilmektedir.

Parça parça yapıp birleştirerek örmek, tek parça halinde örmek ya da bunları birbirleri ile kombin yaparak örmek yine sizin hayal dünyanıza kalmış. Tığ ve şiş yardımı ile istediğiniz modeli ortaya koyabilirsiniz.Örgü çiçek aplike örnekleri

Mutfak için örgü modelleri saymakla bitmeyen çeşitleri ile mutfağınızı daha zengin bir görünüm sahibi yapıyor. Sadece mutfak içinde sınırlı kalmayıp; birbirinden farklı örgü aksesuar modelleri ile de takılarınızda fark oluşturmak mümkün.

Aplike modeller ile şık kolyeler ve daha farklı takılar yaparak, kendinize has tarzınızı oluşturabilirsiniz. Hatta çocuklarınıza organik oyuncaklar yapabilir ve onların hayal dünyasını daha da zengin hale getirebilirsiniz.

Emek verilerek yapılan her iş, daha özel ve daha kalıcıdır. Kendi el emeğinizin olduğu ve nesilden nesile aktarılması mümkün olan örgüler ise bunlardan sadece biridir. Ayrıca örgü örmenin ucuz ve basit bir yöntem olması da herkes açısından bir avantajdır. Böylece isteyen herkes anında malzemelerini tedarik ederek muhteşem örgüler ortaya çıkarabilir.

Mutfaklarınız için muhteşem örgü aksesuar modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ