Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Mor Renkli Bebek Convers Patik Yapımı – Bebeğiniz İçin Sportif Patik Yapımı

Convers Patik Nedir?

Convers patik nasıl yapılır sorusu tarihsel olarak ele alınacak bir konudur. Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılan bir spor ayakkabının ismidir convers. O kadar ünlenmiştir ki günümüze kadar gelmiştir. Patik, ayaklara giyilen, çoraptan kısa, daha sağlam ve kalın ipliklerden genelde örülen bir giysidir.

Convers patik yapılışı ise daha komplikedir. Patik tıpkı conversin şekline benzetilmektedir. Convers patik yapımı daha önce de belirttiğim gibi patiğin renkleri converse benzetilerek bu işlem yapılmaktadır. Bu şekilde daha çok dikkat çekmekte ve ayaklarda neşeli neşeli bir tebessüm göstermektedir.Bebek convers patik yapımı

Bebeklerde Daha Çok Rabet Gören Convers Patiklerin Durumu

Daha önce belirttiğim ve açıklamasını yaptığım convers patikler bebeklere daha fazla yakışmaktadır. Bebek convers patik yapımı insanların çocuklara olan ilgisini artırır. Bebek patikleri convers yapılışı daha çok genç insanların dikkatini çeker. Genç anneler, teyzeler ve halalar çocuklarının ve yeğenlerinin ayaklarında badi badi patikleri görmeyi daha çok benimserler.

Anneanneler ve babaanneler daha çok eski tip patik yaparken ve eski kullanılan renkleri kullanırken, yeni gelen nesin bu patiklere saygı ile bakıp bir kenara ayırırlar. Yeni nesin bebeklerde daha çok convers patik yaparlar renkli renkli, cıvıl cıvıl patikleri çocukların, bebeklerin ayaklarında görmek isterler. Genel olarak baktığımızda bebeklerde convers patik yapımını bu şekilde düşünebiliriz.Bebek convers patik yapımı

Şimdide Sırada Convers Patik Modelleri Ve Yapılışları

Convers patik yapımı anlatımlı bir biçim düşünmek saçma ve yanlış olur. Daha çok renler belirlenmelidir. Çocukların ayağında duracak cıvıl cıvıl renkli, ayakları sıcacık tutan, cici cici patikler ne kadar da çok yakışır.

Convers patik modelleri ve yapılışları anlatırken renlerin önemini bir kere daha anlatmak gerekir, çünkü sevilen renkler seçilirken daha çok hangi rengin hangi renkle uyuşacağı göz önüne alınmalıdır. Conversin yapısı göz önünde tutulmalı ve gerekirse bir deftere önce patik modeliyle çizilmeli ve daha sonra örme işlemine başlanmalıdır.

Örme işlemi zaten başlayınca renkli renkli iplikler daha önce belirlenen sıraya göre şişe ve ya iğneye ve ya tığa takılmalıdır. Sizde çocuğunuza renkli patikler örebilirsiniz, bunun için çok anlatımlı ve güzel siteler bulunmaktadır.

Videolu anlatımla bebek convers patik yapımı Bölüm- 1

Videolu anlatımla bebek convers patik yapımı Bölüm- 2

Videolu anlatımla bebek convers patik yapımı Bölüm- 3

Videolu anlatımla bebek convers patik yapımı Bölüm- 4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ