Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.02.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Mekik Oyası İle Pırpırlı Yelpaze Yapılışı Türkçe Video Anlatımlı

  • Oya
  • 18 Ağustos 2017
  • 850 KEZ OKUNDU

Mekik Oyası İle Pırpırlı Yelpaze Yapılışı Türkçe Video Anlatımlı

Evde mekik oyası ile pırpırlı yelpaze yapılışı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye videolu anlatım ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız inceleme sonucunda her bir adımı sistem üzerinden takip ederek bu şekilde sorunsuz olarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Türkçe olarak anlatılan video sayesinde ilk aşamadan sonra aşamaya kadar merak ettiğiniz her bir ayrıntıyı detaylı şekilde inceleyebilir ve bu sayede sizlerde pırpırlı yelpaze yapabilirsiniz.

İlk aşamada öncelikle gerekli olan malzemeleri hazırlamanız gerekir. İhtiyaç duyacağınız farklı renklerdeki ip seçenekleri, iğne ve makas ile işleme başlayabilirsiniz. Mekik oyası ile yapacağınız uygulama sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz renklerde pırpırlı yelpaze yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tamamlayacağınız modeli farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Mekik Oyası İle Pırpırlı Yelpaze Yapılışı

Videolar anlatımda en ince ayrıntılara dikkat çekilerek yapılan detaylı anlatım sayesinde özellikle yapacağınız işlemlerde daha kolay ve basit şekilde örneği çıkartmanız adına ipuçları verilmektedir. Türkçe olarak anlatılan mekik oyası ile pırpırlı yelpaze yapılışı sayesinde daha önce yapmamış olanlar her ayrıntıyı inceleyerek video üzerinden sorun yaşamadan istedikleri sonucu elde edebilirler.

Aynı modeli farklı renk seçenekleriyle uygulamak isteyenler aynı şekilde yapacakları işlemler konusunda video üzerinden inceleme yaparak adım adım ilerleyebilirler. Kısa süre içerisinde tamamlayacağınız işlemler sayesinde farklı alanlarda kullanabileceğiniz motiflere sahip olabilirsiniz. Aynı modeli farklı renk seçenekleriyle uygulamak isteyenler sistem üzerinden öğrendikleri şekilde yapabilirler.

Mekik Oyası İle Pırpırlı Yelpaze Nasıl Yapılır?

Daha önce hiç yapmamış olanlar sistem üzerinden yapacakları inceleme sayesinde detaylı anlatım ile daha fazla ayrıntıya ulaşım sağlayarak herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz renklerde pırpırlı yelpaze yapabilirsiniz. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz motif sayesinde istediğiniz renklerde motifler çıkartarak istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Video üzerinden mekik oyası ile pırpırlı yelpaze yapılışı konusunda merak ettiğiniz her türlü detaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha önce mekik oyası yapmamış olanlar için anlatımda detaylı şekilde yapılan gösterim sayesinde nasıl çalışma yapacağınızı ve kısa süre içerisinde motifi nasıl oluşturacağınızı kolayca anlayabilir ve istediğiniz her durumda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ