Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Mekik Oyası İle Kiraz Modeli Yapımı

  • Oya
  • 19 Eylül 2017
  • 4.444 KEZ OKUNDU

Mekik Oyası İle Kiraz Modeli Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Farklı yerlerde kullanabileceğiniz mekik oyası ile kiraz modeli yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapacağınız inceleme sayesinde modeli ortaya çıkartmak için yapmanız gereken her türlü ayrıntıyı detaylı şekilde inceleme imkanı bulabilirsiniz. Videolu anlatım üzerinden aynı şekilde hareket ederek herhangi bir sorun yaşamadan modeli oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz alanlarda motif olarak kullanabileceğiniz modeli ortaya çıkartırken ihtiyaç duyduğunuz malzeme seçeneklerini hazırlayarak video üzerinden işlem yapabilirsiniz her ayrıntı tek tek gösterilerek hazırlanmış olan Türkçe anlatımla video sayesinde daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak sorun yaşamadan modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Öncelikle gerekli olan malzemelerin hazırlanması gerekir. Daha sonrasında yapılan anlatımlara göre modeli oluşturabilirsiniz.

Mekik Oyası İle Kiraz Modeli Yapımı

Tığ ile yapacağınız işlemler sayesinde ortaya çıkartacağınız kiraz modelini pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öncelikle üç farklı renk seçeneğini hazırlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında oyayı yapmak için ihtiyaç duyacağınız tığı temin etmeniz gerekir. Kesme işlemleri için makasa ihtiyacınız olacaktır.

Sistemde yer alan mekik oyası ile kiraz modeli yapımı videosunu izleyerek modeli hazırlamak için yapacağınız komutları ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkçe olarak yapılan anlatım sayesinde yapılacak olan işlemlere dair daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak doğru uygulama ile kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Mekik oyası yapmayı bilenler kısa süre içerisinde modeli ortaya çıkartabilirler.

Kiraz Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Kiraz modeli hazırlamak isteyenler sistem üzerinden sunulan video içeriğine ulaşım sağlayarak detaylı inceleme sayesinde yapacakları işlem konusunda daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirler. İlk aşamasından son aşamasına kadar ayrıntılı şekilde verilen anlatım sayesinde video üzerinden daha önce hiç oya yapmamış olanlar da modeli rahatlıkla uygulayabilirler.

Farklı alanlarda süsleme olarak kullanabileceğiniz mekik oyası ile kiraz modeli yapımı konusunda videolu anlatımda verilen talimatları uygulayabilirsiniz. Bu sayede ilk aşamadan son aşamaya kadar herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Aynı şekilde devam ederek yapacağınız çalışmalar sayesinde birbirine ekleyerek dediğiniz her alanda kullanabileceğiniz motiflere sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ