DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
27.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Mekik Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı Videolu Detaylı Anlatım

Mekik Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı Videolu Detaylı Anlatım

Havlu kenarı için tercih edebileceğiniz mekik oyası ile havlu kenarı yapılışı konusunda sistem üzerinden daha fazla bilgiye erişim sağlayacaksınız. Detaylı anlatımlar üzerinden herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz modeli oluşturabilirsiniz. Mekik oyasını kullanarak hazırlayacağınız motif sayesinde havlu kenarlarınızı daha şık ve etkileyici hale getirebilirsiniz.

Orta kısımdan başlayarak kenarlarına doğru devam edeceğiniz model hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istediğiniz her an sistem de yer alan video anlatımı ile detaylı bilgi alabilir ve adım adım her ayrıntıyı takip ederek sistemdeki modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle aynı modeli uygulayarak bir şekilde havlularımızda göre en uygun renklerde motifler oluşturabilirsiniz.

Mekik Oyası İle Havlu Kenarı Yapılışı

Mekik oyasını kullanarak havlularınız için birbirinden şık ve etkileyici kenarlar hazırlayabilirsiniz. Sistemde yer alan videolu anlatım üzerinden mekik oyası ile havlu kenarı yapılışı konusunda merak ettiğiniz her ayrıntıya kolayca ulaşım sağlayabilir ve ilk aşamasından son aşamasına kadar detaylı inceleme ile herhangi bir problem yaşamadan bu modeli oluşturabilirsiniz.

İki farklı renkteki ip ile yapacağınız işlemler sayesinde havlunuzun rengine göre tercih edebileceğiniz farklı renkleri kullanabilirsiniz. Orta kısımdan başlayarak kenarlara doğru devam edeceğiniz model sayesinde sonuçta çiçek şeklinde bir motif elde ederek havlularınızın kenarlarında kullanabileceğiniz şık ve etkileyici modellere sahip olabilirsiniz.

Evde Mekik Oyası İle Havlu Kenarı

Evde el işi ile uğraşmayı sevenlerin tercih edebileceği model seçenekleri konusunda özellikle havlu kenarı için sistemde yer alan video üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde istediğiniz şık ve etkileyici motiflere sahip olabilirsiniz. Havlunuza göre tercih edeceğiniz renklerde hazırlayacağınız motif sayesinde gösterişli havlulara sahip olabilir ve dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Sistem üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde mekik oyası ile havlu kenarı yapılışı konusunda detaylı video inceleyerek herhangi bir sorun yaşamadan sizlerde motifi oluşturabilirsiniz. Çiçek şeklinde hazırlayacağınız motif sayesinde havlularınızı daha şık ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre daha fazla motif hazırlayarak bu şekilde sorunsuz olarak kısa sürede işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ