DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Mavi Renkli Üçgen Şal Modeli Yapımı

Mavi Renkli Üçgen Şal Modeli Yapımı – Videolu Anlatımla Farklı Bir Üçgen Şal Yapılışı

Örgü işlerini sevenler için mavi renkli üçgen şal modeli yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgi videolu anlatım ile sizlere sistem üzerinden sunulmaktadır. Dilediğiniz her durumda kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olarak kullanabileceğiniz şalınızı modeli uygulayarak sizlerle hazırlayabilirsiniz. Videolu anlatım sayesinde her ayrıntı tek tek detaylı şekilde sunulmaktadır.

İlk aşamada öncelikle ihtiyaç duyacağınız malzeme seçenekleri hazırlamanız gerekir. Bu durumda kullanacağınız ip, makas ve tığ ile işleme başlayabilirsiniz. Mavi renkte tercih edeceğiniz ip sayesinde modeli kısa süre içerisinde hazırlayabilirsiniz. İlk aşamada öncelikle alt kısımdan oluşturmanız gerekir. Bunun için tığ ile yapacağınız işlemler sayesinde verilen modeli birebir uygulayarak kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Üçgen Şal Yapımı Videolu Anlatım

Farklı görüntüsüyle ihtiyaç duyduğunuz her durumda kıyafetlerinizin üzerine kullanabileceğiniz mavi renkli üçgen şal modeli yapımı konusunda sistem üzerinden her ayrıntıya ulaşım sağlayabilirsiniz. Video üzerinde detaylı şekilde yapılan anlatımlar ilk aşamadan sonra aşamaya kadar yapacağınız işlemleri sizlere göstermektedir.

Videoyla birlikte hareket ederek sizlerde şal yapımı konusunda herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde sonuç alabilirsiniz. Motifi uygulayarak yapacağınız şal için verilmiş olan modele dair sistem üzerinden yapılan görsel anlatımlar sayesinde her aşamayı tek tek inceleme imkanı bulabilirsiniz. Üçgen şeklinde hazırlanacak olan şal için uçtan başlanarak giderek arttırma yöntemiyle büyütme işlemi yapılmaktadır.

Mavi Renkli Üçgen Şal Modeli Yapımı

Mavi renk şal ipi ile yapacağınız işlemler sayesinde dilediğiniz her durumda rahatlıkla kullanabileceğiniz üçgen şeklindeki şalı sizlerde hazırlayabilirsiniz. Daha önce örgü örmemiş olanlar sistem üzerinden yapacakları inceleme sayesinde detaylı anlatma ulaşım sağlayabilirler.  Modelin kenarları ile orta kısmında bulunan motifler değişecek sırasıyla yapacağınız uygulama sayesinde delikli şal modelini ortaya çıkartabilirsiniz.

Evde el örgüsü hazırlamayı sevenler mavi renkli üçgen şal modeli yapımı konusunda merak ettikleri her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşım sağlayarak rahatlıkla hazırlayabilirler. Modeli istediğiniz boyutlarda büyüterek uygulamaya devam edebilir ve bu sayede daha büyük boyutlarda bir şala sahip olabilirsiniz.

Tığ ile kolay üçgen şal nasıl yapılır ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ