02.10.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Marul Örneği İğne Oyası Yapımı – Resimli İğne Oyası Yapılışı

Marul örneği iğne oyası yapımı konumuza hoş geldiniz hanımlar. Bu konuda sizlere resimli olarak marul örneği yapımını göstermek istiyoruz. Marul örneklerinin resimli ve video içerikleri anlatımları ile örnek modellerin yapılışı hakkında daha kolay bilgiler alabilirsiniz. Bir çok iğne oyası modeli yapımı paylaştık daha önce. İnşallah bundna sonra da paylaşmaya devam edeceğiz sevgili hanımlar.Resimli anlatımla iğne oyası marul örneği yapımı

Kullanıldığı Yerler;

Marul oyası görsel olarak süslemelerde ve havlu kenarlarında fazlaca kullanılmaktadır. Vitrin modellerinde, havlu ve yazma kenarı işlemelerinde, masa örtüsü fırfırları gibi yerler için kullanılır. Örgü modellere süs amaçlı şekil vermek ve eklemeler yapılacak olan yerlerde kullanılır. Oya ve yazma işlemelerinde fazlaca kullanıldığı görülür.

Yapılış Şekilleri;

Marul oyası yapılışı el becerisi ve yeteneği açısından farklı örnek modelleri bulunmaktadır. Site üzerinden bu örnek modellerin yapılışları ve kullanılacak olan malzemeler liste halinde yer almaktadır. Marul oyasının farklı modelleri ve daha önce görülmemiş renkliliği videolu anlatımlarla daha kolay hale gelmiştir.

İğne oyası yapımı için gerekli olan model örnekleri ve malzeme listesi site içerisindeki örgü kategorisi üzerinden ulaşılabilir. Her gün bir yenisi eklenerek, farklı marul örnekleri ve farklı tarzları ile yeni modeller öğrenebilirsiniz.

Site üzerinden marul örneklerinin modelleri ve iğne oyası yapılışı videoları ile şimdi örgüler daha kolay hale gelmiştir. İğne oyası ile görsellere resim galerisi üzerinden ulaşarak inceleyebilirsiniz. İğne oyası marul örneği farklı modeller ve farklı kullanım yerleri için değişik birden çok örneği ile kategorilerde bulunmaktadır.

Marul örneği iğne oyası yapımı resimlerle gösterim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ