Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kravat Nasıl Bağlanır

Sanırım kravat nasıl bağlanır? sorunun cevabını arayan binlerce insan var 🙂 özellikle de memurların çokça muzdarip olduğu bir konu. Hele de evden acele ile çıkmaları gerekiyorsa yaklaşık yarım saat önceden yataklarından kalkıp bu iş için mesai harcamaları gerekiyor. Tabii memur eşleri kravat bağlama konusunda usta ise ona bir diyeceğimiz yok.

kravat bağlama modelleri

kravat bağlama modelleri

Biz kravat bağlama yöntemlerini teknik olarak ele alan bir paylaşımda bulunarak en ince ayrıntısana kadar şekil üzerinde göstermiş bulunuyoruz. e artık bundan sonra da “ben kravat bağlamasını bilmiyorum, şu kravatı bağlamama bir yardım edermisin” gibi cümleler kurmazsınız diye düşünüyorum. Tabii bazılarımızın eşleri kravat bağlamayı bilse de biraz tembellik yaptığından ya da hanımların kendileriyle biraz daha alakadar olması için mi desem ne desem… kravatlarını kendileri bağlamaz eşlerine bağlattırırlar 🙂 onları ayrı bir kenara koyuyoruz.

Sevgili hanımlar, sitemizin genellikle kadın egemen bir site olduğunun farkındayız. Dolayısıyla sizde artık sabahları bu kravat bağlama olayından sıkıldıysanız bu yazımızı eşlerinize okutarak ve görselleri onlara da göstererek kravat bağlama tekniklerini kendilerinin öğrenmelerini sağlayarak bu dertten kurtulabilirsiniz 🙂 nasıl fikir ama… yaşasın kötülük 🙂 🙂

Kravat bağlama modelleri sayesinde artık iş yerlerine geç kalma paniğine son… sizlerde bu paylaşım ile kravat bağlamayı pratikleştirerek saniyeler içinde kravatlarınızı bağlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken teknikleri dikkatlici incelemeniz…

Kravat nasıl bağlanır adlı galerimiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ