29.11.2023 - El Sanatları ve Hobi Sitesi
El Sanatları ve Hobi Sitesi

Köşe Takımı Modelleri Salonunuza Güncel Çözümler Sunuyor

Köşe takımları, geniş yapıları sayesinde salonların en çok göze çarpan mobilyaları arasında yer alıyor. Başarılı bir köşe takımı seçimi yaptığınız takdirde hem konforunuzu büyük ölçüde iyileştirebilir hem de salonlarınızın atmosferini kökten değiştirebilirsiniz. Salonunuzda vakit geçirirken geniş yapılarıyla sizlere rahat ettirecek ve tasarımıyla içinizi ısıtacak köşe takımı modelleri Enza Home’un geniş model seçenekleriyle sizlere sunuluyor.

kose-takimi-modelleri1

kose-takimi-modelleri1

Dar Alanların Kurtarıcısı: Köşe Takımı

Eğer dar bir salona sahipseniz köşe takımları sizler için kurtarıcı bir rol üstlenebiliyor. Minimal tasarımlara ve modern görünümlere sahip olan köşe takımları, farklı boyut seçenekleri sayesinde dar salonlar için iyi bir seçenek olabiliyor. Salonunuz bir koltuk takımı için yeterince geniş değilse tek modülden oluşan köşe takımları salonunuzun boyut problemine çözüm sunabiliyor. Enza Home tarafından üretilen birçok köşe takımı, genellikle açılıp kapanabilen bir yapıya sahip oluyor. Böylece bu ürünleri ister salonlarınız için şık bir koltuk, isterseniz de misafirleriniz için çift kişilik bir yatak olarak kullanabiliyorsunuz. L yapıları sayesinde en dar noktalara dahi uyum sağlayabilen takımlar, boyut konusunda kullanıcılara etkili çözümler sunuyor. Ayrıca bu takımlarda yer alan uzanma modülleri hem koltuğun sağ tarafında hem de sol tarafında kullanılabiliyor. Köşe takımları fiyatları, takımda yer alan ürün sayısına ve bu ürünlerin boyutuna oranla değişiklik gösterebiliyor. Dar alanlar için kullanılan ve içerisinde berjer gibi mobilyalar bulunmayan köşe takımları, diğerlerine oranla daha uygun fiyat seçeneklerine sahip oluyor.

kose-takimi-modelleri-1024x458

kose-takimi-modelleri-1024×458

Salonlarınızın Tasarımını Köşe Takımı ile Tamamlayın

Köşe takımı modelleri, işlevselliklerinin ve sundukları konforunun yanı sıra ev tasarımında oldukça etkili bir mobilya oluyor. Köşe takımları salonların büyük bir bölümünü kapladığından dolayı çarpıcı bir etkiye sahip. Evlerinizde yer verdiğiniz tasarım tarzları ne olursa olsun, köşe takımları bu tasarımları tamamlayabiliyor ya da çok daha etkili bir noktaya taşıyabiliyor. Tasarımında modern dokunuşlara ve pastel renklere yer verilen köşe takımı modelleri, salonda yer alan tüm mobilya ve dekoratif ögeler ile ahenk içerisinde kullanılabiliyor. Seçmiş olduğunuz köşe takımının rengini ve kumaş yapısını salonunuzda kullandığınız diğer aksesuarlar ile tamamlayarak oldukça etkili bir kombin yaratabilirsiniz. Eğer tasarımda uyumdan değil de eklektik tarzdan yanaysanız köşe takımı üzerine yerleştireceğiniz zıt renkli kırlentler ile eklektik dekorasyonun doruklarına ulaşabilirsiniz. Köşe takımları yapıları gereğince neredeyse her tasarıma ve her duruma uygun olarak yerleştirilebiliyor. Söz konusu salon tasarımı olduğunda her stile uyum sağlayan modern köşe takımlarından istediğiniz şekilde yararlanabiliyorsunuz.

kose-takimi-modelleri2

kose-takimi-modelleri2

Köşe Koltuk Takımları Kullanıcılara Benzersiz Bir Konfor Sunuyor

Köşe koltuk takımları, L yapıları sayesinde kullanıcılara geniş bir alan sunuyor. Salonda kitap okuyarak ya da televizyon izleyerek dinlenmek ya da vakit geçirmek isteyen kullanıcılar, koltuk üzerine tamamen uzanabiliyor ve koltuklarda kullanılan kaliteli sünger yapısı sayesinde üst düzey rahatlığı deneyimleyebiliyor. Köşe takımı modelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı boyutlarda ve tasarımlarda dizayn ediliyor. Dar alanlar için tasarlanan modellerde uzanma modülleri daha kısa bir yapıya sahip olurken geniş salonlara hitap eden modellerde uzanma modülleri neredeyse koltuğun kendisi kadar geniş ve büyük bir boyuta sahip oluyor. Geniş salonlar için üretilen modellerde köşe takımının yanı sıra berjer ve puf gibi mobilyalar da yer alıyor. Eğer salonlarınız yeterince genişse bu modelleri tercih ederek hem tasarım açısından benzersiz bir uyum yakalayabilir hem de konforlu bir oturuma sahip olabilirsiniz. Köşe takımlarında genellikle kalın dikişler ve leke tutmayan kumaşlar kullanılıyor. Kalın dikişler, koltuğun dayanıklılığını ve kullanım ömrünü artırırken leke tutmayan yüzey ise koltuk temizliğini de büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Enza Home, köşe takımı modellerinde kullanıcılara oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Bu geniş ürün gamı sayesinde hem kendi alışkanlıklarınıza hem de evinizin genel tasarımına uygun mobilyayı kolaylıkla keşfedebiliyorsunuz. Sizler de salonlarınızın tasarımını tamamlarken konforunuzu artıracak köşe takımlarına sahip olmak istiyorsanız Enza Home’un geniş ürün kataloğuna göz atabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ