Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.02.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Korkodil Örgü Modeli İle Çiçek Yapımı – Timsah Örgü Modeli Çiçek

Korkodil Örgü Modeli İle Çiçek Yapımı – Timsah Örgü Modeli Çiçek

Farklı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz timsah örgü modeli çiçek yapımı için merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İlk aşamada orta kısmı oluşturarak daha sonrasında farklı renk seçenekleriyle diğer kısımların oluşturulması sağlanmaktadır. Orta kısımda yuvarlak şekilde hazırlanacak olan motifi tığ ile uygulama yaparak modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Korkodil örgü için ilk aşamada orta kısımda oluşturulan beyaz yuvarlağın etrafına sarı renk ip ile uygulama yapılmaktadır. Dönerek devam eden model farklı bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede ortaya çıkacak görüntü ile dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz çiçek modeline sahip olabilirsiniz. Timsah örgü modeli konusunda daha önce uygulama yapmamış olanlar sistem üzerinden anladım inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirler.

Timsah Örgü Modeli Çiçek

Farklı görüntüsüyle dikkat çeken timsah örgü modeli çiçek yapımı konusunda detaylı şekilde yapılan resimli anlatımla daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. İlk aşamada orta kısımdan başlayarak devam edeceğiniz modeli ara vermeden aynı şekilde sürdürebilirsiniz.

İpi kesmeden devam eden model sonuçta ortaya şık ve etkileyici bir görüntü çıkmasını sağlamaktadır. Beyaz, sarı ve yeşil ipten hazırlayacağınız model uyum içerisinde bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Orta kısmında çiçeğin iç kısmını beyaz ipten yuvarlak şeklinde hazırlayarak devam edebilirsiniz. Korkodil örgü modeli ile yapılacak çalışma ara vermeden motifini tamamlanmasını sağlamaktadır. Verilen ölçüler üzerinden yapılacak uygulama sorunsuz şekilde modelin oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Korkodil Örgü Çiçek Nasıl Yapılır?

Korkodil örgü İle hazırlayacağınız şık ve etkileyici çiçek motifi için orta kısmı tamamladıktan sonra yaprak kısımlarına geçebilirsiniz. Yaprak kısımları da aynı şekilde modelin orta kısmında kullanılan motif ile uygulanmaktadır. Daha önce uygulama yapmamış olanlar modeli basit anlatım üzerinden rahatlıkla uygulayabilirler.

Orta kısımda oluşturacağınız yuvarlağın etrafını tırabzanlar ile doldurarak modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Farklı görüntüsüyle dikkat çeken timsah örgü modeli çiçek yapımı farklı alanlarda kullanabileceğiniz şık modeller oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Modelin iç ve dış kısmı aynı şekilde tırabzan ile hazırlanmaktadır. Üç renkten oluşan model görünümüyle dikkat çekmektedir. Aşamalı şekilde yapılan anlatımlar daha fazla bilgiye ulaşmada yardımcı olmaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ