27.11.2023 - El Sanatları ve Hobi Sitesi
El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kolay Bebek Patiği Nasıl Yapılır ? | Videolu Detayalı Anlatımlı

Kolay bebek patiği nasıl yapılır başlıklı yazımızla siz örgü severlerin karşısındayız. Dünyaya yeni gelecek ve gelmiş olan minikler için hazırlık aşamasının olmazsa olmazlarından bebek patikleri için birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Özellikle minik torunlarına örgü örmeyi seven büyük anneler için, patik yapmak adeta bir terapidir.

bebek patik yapımı

Patik örme modelleri kişiden kişiye, örnekten örneğe ve kullanılan ip ve materyallere göre değişmektedir. Tığ ve şişle yapılan çok fazla model bulunmaktadır. Örgü örme konusunda usta olanlar için model çıkarmak zor değildir. İstedikleri ve beğendikleri her modeli anında çıkarabilirler. Ancak örgü konusunda tecrübesiz olan kişiler için başlangıçlar biraz daha zor olabilir. İşte tam da bu noktada imdadınıza yetişecek görsellerimiz ve videomuz sizler için büyük kurtarıcı olacaktır. Kolay bebek patiği nasıl yapılır adlı videomuz, basit tekniklerden oluşan örme tekniklerini anlatmakta ve sizler için iyi bir başlangıç olmaktadır.

Bebek patiği modelleri kız ve erkek bebekler için farklı örnekler içerir. Patiği sadece iple örerek süsleyebileceğiniz gibi, farklı materyallerle de süslemeniz mümkün. Örneğin; kız bebek patik modelleri için, kurdele, inci, boncuk gibi süslemeler, erkek bebek patikleri için de düğme, zincir, araba, top figürleri gibi süslemeler ekleyebilirsiniz. Tek renk bebek patikleri, iki ve daha fazla renkle örülen bebek patik modelleri her zaman için güzel duran modelleri kapsar.

Son zamanlarda klasik bebek patikleri modelleri yerine; ayakkabıyı anımsatan modeller yapmak favori hale gelmiş durumdadır. Tıpkı dışarı ayakkabısı gibi patik modelleri, minik bebeklerin ayaklarını hem sıcak tutamakta hem de onlara çok yakışmaktadır. Spor ayakkabı modeli, konvers modeli, klasik ayakkabı modeli gibi modeller örme modelleri içerisinde bir hayli sevilen ve örülen bir modeller arasındadır.

Kolay bebek patiği modeli örmek isteyenler için, tabanı ve üstü bitişik modeller olduğu gibi, taban ve üst kısmını ayrı ayrı örerek birleştirme modeli de vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ