DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kırkyama Tekniği İle Renkli Bebek Battaniyesi Yapımı Resimli

Kırkyama Tekniği İle Renkli Bebek Battaniyesi Yapımı Resimli – Hobiler

Özellikle farklı modelleri tercih etmek isteyenlerin yapabileceği uygulamalar arasında yer alan kırkyama tekniği ile renkli bebek battaniyesi yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü ayrıntı sistem üzerinden sizlere resimli anlatım ile sunulmaktadır. Birbirinden farklı kumaş parçalarını kullanarak yapabileceğiniz renkli battaniye konusunda ayrıntılı şekilde verilmiş olan görsel içerikler detaylı bilgi elde edilmesini sağlamaktadır.

Öncelikle ilk aşamada yamaların hazırlanması gerekir. Tek tek hazırlayacağınız yamalar da özellikle renk uyumunun olması daha şık ve güzel battaniye hazırlanmasına yardımcı olacaktır. İstediğiniz boyutta hazırlayabileceğiniz battaniye seçeneğin için daha fazla yamaya sahip olabilir ve bu şekilde istediğiniz gibi farklı renk seçenekleriyle hazırlayabileceğiniz battaniyeleri sahip olabilirsiniz.

Kırkyama Tekniği İle Renkli Bebek Battaniyesi Yapımı

Bebeğinizin battaniyesini kendiniz hazırlamak istediğinizde tercih edebileceğiniz model seçenekleri arasında yer alan kırkyama tekniği ile renkli bebek battaniyesi yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü ayrıntı sistem üzerinden sizlere sunulmaktadır. Kız veya erkek bebeği için tercih edeceğiniz farklı yama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Yamaların hazırlanmasının ardından tek tek yan yana konularak uyumlu bir şekilde dikilmesi gerekir. Her yamayı birbirine diktikten sonra alt kısmında kullanacağınız ponponlu yumuşak ince battaniye seçeneğini dilediğiniz gibi her durumda rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve renkli bebek battaniyesine sahip olabilirsiniz. Yamaları hazırlarken özellikle her yamanın aynı ölçüde olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Kırkyama Tekniği İle Battaniye Yapımı Resimli

Resimli anlatım sayesinde merak ettiğiniz her ayrıntıya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle battaniyenin yapımı konusunda daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Tek tek yapılan açıklamalar sonucunda ilk aşamasından son aşamasına kadar hazırlayacağınız battaniyeye dair her türlü bilgi sizlere sunulmaktadır. Kız ve erkek bebekler için farklı renklerde kumaşlar kullanılabilir.

Öncelikle kullanacağınız kumaşları hazırlamanız gerektiğinden farklı renklerde ve desenlerde kumaş seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Daha sonrasında bütün kumaşları birbirine dikerek kırkyama tekniğiyle birbirinden farklı desenlerin uyumlu şekilde kullanılacağı modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Sistemde yer alan kırkyama tekniği ile renkli bebek battaniyesi yapımı konusunda görsel içerikler üzerinden işlem yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ