Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kendi Takılarımı Kendim Yapıyorum

Kendi Takılarımı Kendim Yapıyorum

Takı yapmak öncelikle çok zevkli bir iş. Kıyafetlerime ve gideceğim yerlere göre onlarca farklı takım var, çünkü onları hayal gücümü sınırlandırmadan kendim yapıyor ve zevkle takıyorum. Kafamdaki takı modelini aramak zorunda değilim, takılarda kullanılan malzemelerin gerçek olup olmadıklarını, tenime hassasiyet verip vermeyeceklerini sürekli teyit etmek zorunda kalmıyorum. Bir küpeyi, bir kolyeyi tam da kafamdaki gibi olsun diye çarşı Pazar aramak zorunda kalmıyorum. Zira tüm takılarımı ellerimle kendim yapıyorum!

Peki nasıl mı yapıyorum? Biraz zamana ve meraklı olmaya ihtiyacım var hepsi bu! Hayal gücümün bir sınırı kalmıyor. Bir takı modelini beğendikten sonra onu kendi kendime yapabiliyorum. Günümüzde takı tasarım malzemeleri internet üzerinde bulmamda oldukça kolay. Birkaç video izlemem, takı yapan hobicilerin internet sitelerini ziyaret etmem; özel bir eğitim almadan takı tasarlamam için işten bile değil. Gereken malzemeleri hobi malzemeleri satan internet siteleri üzerinden temin ediyor, dilediğim gibi hayat veriyorum.

Kendi Takılarımı Kendim Yapıyorum

Kendi Takılarımı Kendim Yapıyorum

Ellerimde şekillenen kendi takılarım oluyor. Bir yerde bir takı gördüysem eve gidip bir benzerini rahatlıkla tasarlayabiliyorum. Tüm arkadaşlarım bana takılarımı nereden aldığımı soruyor. Bunun cevabı çok basit, onları el emeğim ile kendim tasarlıyor ve severek kullanıyorum. Üstelik kendi tasarımlarımı dostlarıma hediye ediyor, bazen kendi tasarladığım takılarımdan para bile kazanabiliyorum.

Bunun en önemli sırrı ise malzemelerin kalitesi ve orijinal oluşu. Kalitesiz bir malzemeden takı tasarımı yapsanız bile uzun ömürlü olmaz ama ben özenle seçiyorum takı malzemelerimi ve bu sayede herhangi bir özel tasarımdan farksız gündelik veya özel zamanlar için onlarca farklı tasarım yapabiliyorum. Orijinal taşlar kullanıyor, gümüş veya çelik gibi kaliteli malzemelerle kaliteli tasarımlar yapabiliyorum.

Kendi Takılarımı Kendim Yapıyorum

Kendi Takılarımı Kendim Yapıyorum

Takı tasarımında en önemli konu ise eksiksiz bir biçimde takı malzemelerine tek bir noktadan ulaşabiliyor olmam. Prestijboncuk.com bu konuda en büyük destekçim. Onlarca farklı modelde ham maddeye tek tıkla en uygun fiyatla ulaşabiliyorum. Kredi kartımla satın alabiliyorum.

Dükkan dükkan gezmek zorunda kalmıyorum çünkü takılarımın malzemelerinin kalitesinden ödün verilmeyeceğini biliyorum. En kaliteli malzemelerden yapılan takı tasarımları hiç şüphesiz ki en güzel takılar haline geliyor. Prestij Boncuk bu konuda gözü kapalı tercih ettiğim ve vazgeçmediğim sitelerden. Siz hanımlarada bu siteyi tavsiye ediyorum.

Buraya tıklayarak tüm takı malzemelerine ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ