DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
27.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kenarları Püsküllü Örgü Panço Yapımı

Kenarları Püsküllü Örgü Panço Yapımı Videolu Anlatım İle Sizlerle

Kıyafetlerinizin üzerine tercih edebileceğiniz kenarları püsküllü örgü panço yapımı konusunda sistem üzerinden sizlere sunulan videolu anlatım inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İlk aşamasından son aşamasına kadar her ayrıntı videoda detaylı şekilde anlatılmaktadır. Bu sayede daha önce örgü örmemiş olanlar da videoyu takip ederek örme işlemini kolayca yapabilirler.

Tercih edeceğiniz farklı renk seçenekleriyle hazırlayacağınız panço sayesinde dilediğiniz her durumda hem şık hem de etkileyici görünen pançolara sahip olabilirsiniz. İlk olarak boyun kısmından başlayarak devam edeceğiniz modeli iki parça halinde hazırlayarak daha sonrasında birleştirebilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi almak isteyenler videolar anlatımı üzerinden her ayrıntıyı detaylı şekilde inceleyebilirler.

Kenarları Püsküllü Örgü Panço Yapımı

Kenarlarında bulunan püskül sayesinde daha şık ve etkileyici görülen modeli için yapacağınız uygulama konusunda daha fazla bilgiye ulaşmak istediğiniz her an videolu anlatım ile detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız malzeme seçeneklerini hazırladıktan sonra videolu anlatım ile birlikte hareket ederek herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde sizlere modeli çıkartabilirsiniz.

İlk aşamada ihtiyaç duyacağınız malzeme seçenekleri makas, ip ve tığ olacaktır. Bu sayede hazırlayacağınız malzemeler ile kenarları püsküllü örgü panço yapımı konusunda sistem üzerinden videolu anlatımı inceleyerek elde edeceğiniz bilgiler ışığında örme işlemini yapabilirsiniz. Modeli kendi bedeninize göre verilen ölçüler ışığında arttırarak hazırlayabilirsiniz.

Örgü Panço Yapımı Videolu Anlatım

İlk kez örgü yapacak olanlar için detaylı şekilde yapılmış olan videolu anlatım sayesinde her aşama ayrıntılı şekilde gösterilmektedir. Verilen modeli uygulamak için ilk aşamadan sonra aşamaya kadar her ayrıntıyı dikkatle inceleyerek aynı şekilde hareket etmeniz modeli sorunsuz şekilde çıkartmanızı sağlayacaktır. Bu sayede istediğiniz her durumda kullanabileceğiniz şık modeliyle dikkat çeken örgü panço modeline sahip olabilirsiniz.

Örgü işini sevenlerin tercih edebileceği modeller arasında yer alan kenarları püsküllü örgü panço yapımı konusunda hazırlanmış olan video sayesinde örgü işleminin her aşaması detaylı şekilde gösterilmektedir. Video ile hareket ederek modeli sizlerde kolayca hazırlayarak panço örebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ