30.09.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kenar Dantelleri Örnekleri – Resimli Dantel Modelleri

Değerli hatun kişiler hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Yeni kenar dantelleri örnekleri ile tanışmaya ne dersiniz ? Sizin için paylaştığım yüzlerce örnek umarım işinize yaramıştır. Faydalı olduğunu düşünüyorum şahsen. Bu danteller, şekil üzerinde de gördüğünüz üzere hayatın bir çok alanında sizlere eşlik ediyor. Giysilerinizde, perdelerinizde, örtülerinizde, havlularınızda vs.. daha neler neler. Yani demem o ki oldukça kullanışlı ve gerekli olan örgülerdir. Ayrıca hiç kullanmasanız bile sizden kızlarınıza ya da kız kardeşlerinize sizi hatırlatacak birer hatıra kalmasını istemez miydiniz? sadece bunun için bile denemeye değer.

oya ornekleri

oya ornekleri

Bir önceki yazımızda kenar dantelleri yapılışlarına dair bilgiler aktarmıştık orada ki bilgileri kullanarak da bu modellerin örneklerini çıkarabilirsiniz. İnanın bana oldukça kolay bir yapımı var yani aslında dantel modelleri işlemek oldukça zor gibi görünür ancak bizim sizler için paylaştığımız teknik bilgiler sayesinde sizde çok rahatlıkla bu modelleri işleyebilirsiniz.

Bu kenar dantelleri giysilere iliştirmeyi kim akıl ettiyse ona buradan tebriklerimi gönderiyorum. Güzel icat. Çünkü oldukça şık görünüyor. En basit bir kıyafeti bile örneğin şekildeki atletler bu basit kıyafetlere örnek olabilir. Bu basit atletleri bile haddinden fazla güzel göstermeyi başarmış durumdalar.

Bu atlet altına ayak bileklerine kadar uzun ve beyaz bir tül etek çok yakışırdı bence. Kızlar, beni takibe devam edin sizi ihya edeyim 🙂 gibi klişe bir espri ile yazımı noktalıyorum. Kendinize iyi bakın. Bye…

Kenar dantelleri örnekleri galerimiz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ